Novou ředitelkou policejní školy v Praze je plk. Ivana Ježková

Publikuje: Jana Malá — 15. 07. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Novou ředitelkou policejní školy v Praze je plk. Ivana Ježková

Vyšší policejní školu a Střední policejní školu Ministerstva vnitra v Praze od 15. července povede nová ředitelka plk. Ivana Ježková.

Ta u Policie ČR působí již od roku 1995. Výběr nové ředitelky se uskutečnil formou výběrového řízení. UdálostiExtra.cz o tom aktuálně informovala mluvčí ministerstva vnitra Klára Dlubalová.

Ministerstvo vnitra na volné služební místo ředitele Vyšší policejní školy a Střední policejní školy Ministerstva vnitra v Praze vypsalo standardní výběrové řízení.

„Do řízení se přihlásilo celkem osm uchazečů. Výběrová komise doporučila ministru vnitra jako nejvhodnějšího kandidáta pro obsazení tohoto místa plk. Ivanu Ježkovou. Proto ji ministr vnitra k dnešnímu dni ustanovil do funkce ředitelky. Nová ředitelka splňuje svými odbornými kvalitami požadavky kladené na tuto náročnou pozici,“ upřesnila Klára Dlubalová.

„Plk. Ivana Ježková působí u Policie ČR na různých služebních místech již od roku 1995. Má pracovní zkušenosti z oblasti policejního školství a vzdělávání. V minulosti pracovala na Vyšší policejní škole Ministerstva vnitra v Pardubicích a donedávna působila u Útvaru policejního vzdělávání a služební přípravy,“ doplnila mluvčí resortu vnitra.

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Portál UdálostiExtra.cz je soukromý projekt zcela bez dotací či jakékoliv jiné státní podpory. Přinášíme zajímavé zprávy a události z domova i ze světa. Zaměřujeme se také na magazínové rubriky a vše, co je čtené, komentované a zajímavé.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání