Na Teplicku se převrátil autojeřáb

Publikuje: Nikola Macáková — 15. 11. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Na Teplicku se převrátil autojeřáb

Na silnici u Modlan na Teplicku se v úterý 15. listopadu převrátil na bok autojeřáb. Zasahovat museli hasiči.

O nehodě aktuálně informovali ústečtí krajští hasiči na sociální síti s tím, že k nehodě vyjela jednotka profesionálních hasičů Teplice a dopravní policisté.

Jeřáb sjel z krajnice a převrátil se na bok. Nehoda se obešla bez zranění osob. Přivolaní hasiči na místě likvidují unikající pohonné hmoty a snaží se zastavit jejich únik. Doprava je v místě nehody částečně omezena.

Nehoda je v šetření dopravní policie.

Tvořte i vy s námi aktuální zpravodajství pro ostatní čtenáře. Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám do redakce fotku či video spolu s informacemi na redakční e-mail: redakce@udalostiextra.cz , které rádi zveřejníme.

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu