Ministr vnitra Vít Rakušan navštíví Hřensko

Publikuje: Jana Malá — 08. 08. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Ministr vnitra Vít Rakušan navštíví Hřensko

Ministr vnitra Vít Rakušan navštíví v pondělí 8. srpna Hřensko. Oblast v Ústeckém kraji, kterou postihl mohutný lesní požár.

Ministr vnitra se zúčastní od 9:30 hodin ranního  brífinku Hasičského záchranného sboru ČR (HZS ČR), prohlédne si místa zasažená požárem a následně vystoupí na krátké tiskové konferenci společně s generálním ředitelem HZS ČR genpor. Vladimírem Vlčkem.

UdálostiExtra.cz o tom dnes aktuálně informovala mluvčí ministerstva vnitra Klára Dlubalová. 

Generální ředitelství HZS ČR potvrdilo, že při požáru v Národním parku České Švýcarsko se již zranilo více než sto hasičů. Na místě zasahuje také pražská záchranná služba, která na místo největšího lesního požáru v dějinách České republiky vyslala speciální, velkokapacitní záchranářské vozidlo Golem.

Z Hřenska nyní připravujeme další podrobnosti…

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu