Devatenáctiletý mladík se v Ostravě zřítil z mostu

Publikuje: Nikola Macáková — 01. 06. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Devatenáctiletý mladík se v Ostravě zřítil z mostu

V pondělí 31. května, krátce po 19. hodině vyjížděli posádky záchranné služby v Ostravě k pádu člověka z mostu.

O dramatické události informoval redakci krajský mluvčí moravskoslezské záchranky Lukáš Humpl s tím, že na místo události vyjel lékařský tým rendez-vous a posádka rychlé zdravotnické pomoci.

„Devatenáctiletý mladík byl v okamžiku příjezdu záchranářů při vědomí, zasahující lékař u něj ovšem shledal závažná poranění hlavy a mozku, hrudníku a pánve. Stav postiženého byl život ohrožující,“ sdělil Lukáš Humpl z krajské záchranky.

„Po náročném vynesení z místa, kde se nacházel, musel být uveden do umělého spánku, zaintubován, převeden na přístrojem řízenou ventilaci a po dalších záchranných opatřeních transportován na urgentní příjem Fakultní nemocnice Ostrava,“ doplnil mluvčí záchranné služby.

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu