Čelní střet dvou vozidel na Strakonicku nepřežil řidič Chevroletu

Publikuje: Nikola Macáková — 17. 10. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Čelní střet dvou vozidel na Strakonicku nepřežil řidič Chevroletu

K tragické dopravní nehodě došlo v neděli, krátce před 18.30 hodinou u obce Kocelovice na Strakonicku. Nehodu nepřežil jeden z řidičů.

Nehoda se, dle informací policie stala na silnici č. II/173 mezi obcemi Blatná a Bělčice u obce Kocelovice na Strakonicku. Okolnosti nehody jsou nyní v šetření Policie ČR.

V osobním vozidle značky Mercedes jel samotný řidič ve směru od Blatné na Bělčice, z opačné strany jel rovněž samotný řidič v automobilu značky Chevrolet. Z dosud nezjištěných příčin došlo ke střetu, po kterém oba vozy skončily mimo komunikaci,“ uvedla k nehodě policejní mluvčí Štěpánka Schwarzová.

DŘÍVE JSME PSALI:

Na Královéhradecku se střetlo nákladní vozidlo s osobním automobilem

Nikola Macáková — 10. 10. 2022
Všechny složky Integrovaného záchranného systému zasahovaly v pondělí ráno u nehody osobního a nákladního vozu na Královéhradecku.

Řidič ve vozidle značky Chevrolet utrpěl zranění neslučitelná se životem,“ doplnila mluvčí policie.

U nehody museli zasahovat profesionální hasiči, záchranáři i policisté.

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu