Na Královéhradecku se střetlo nákladní vozidlo s osobním automobilem

Publikuje: Nikola Macáková — 10. 10. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Na Královéhradecku se střetlo nákladní vozidlo s osobním automobilem

Všechny složky Integrovaného záchranného systému zasahovaly v pondělí ráno u nehody osobního a nákladního vozu na Královéhradecku.

Ke střetu došlo na Královéhradecku na silnici č. 11, v místě odbočení na Stěžery a na Hřibsko.

Dle informací krajských hasičů došlo při nehodě ke zranění jedné osoby, která následně skončila v péči přivolaných záchranářů. Zasahující hasiči na místě provedli protipožární opatření u obou havarovaných vozidel a následně také celkový úklid komunikace po dopravní nehodě.

DŘÍVE JSME PSALI:

Dvě tragické nehody zaměstnaly záchranáře v Opavě a v Karviné

Nikola Macáková — 29. 09. 2022
Posádky zdravotnické záchranné služby zasahovaly ve středu 28. září, souběžně u dvou smrtelných nehod. Odehrály se v Opavě a v Karviné.

Dle sdělení dopravního serveru ŘSD v místě nehody vás ještě může potkat částečné omezení. Aktuálně probíhá odklízení následků nehody. Dopravu řídí policisté.

Okolnosti nehody jsou nyní v šetření dopravní policie.

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu