Boj o život cyklisty na Novojičínsku záchranáři prohráli

Publikuje: David Bárta — 28. 08. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Boj o život cyklisty na Novojičínsku záchranáři prohráli

Sedmačtyřicetiletý cyklista se v obci Sedlnice střetl s osobním automobilem. Na pomoc zamířil záchranářský vrtulník i pozemní posádka ZZS.

O tragické nehodě informoval UdálostiExtra.cz krajský mluvčí moravskoslezské záchranky Lukáš Humpl s tím, že v okamžiku příjezdu posádek zdravotnické záchranné služby jevil muž známky poruchy vědomí, jeho stav se velmi rychle zhoršoval.

„Záchranáři ihned zahájili poskytování intenzivní přednemocniční péče, pacientovi zajistili dýchací cesty a umělou plicní ventilaci. Provedli vstup do kostní dřeně pro podávání farmak a další nezbytná opatření. Přes jejich snahu došlo k selhání oběhu pacienta a musela být zahájena rozšířená resuscitace s cílem obnovit srdeční činnost,“ uvedl Lukáš Humpl z krajské záchranky.

„Veškerá péče však byla marná a zasahující lékař musel po téměř hodině konstatovat smrt. Muž na místě podlehl mnohočetným poraněním, která při nehodě utrpěl,“ dodal mluvčí záchranné služby.

Okolnosti této tragické nehody jsou nyní v šetření Policie ČR.

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu