Agresivní muž poštval na hlídku strážníků svého psa

Publikuje: Jana Malá — 08. 08. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Agresivní muž poštval na hlídku strážníků svého psa

Slovní konflikt mezi ostrahou obchodního domu v centru města Brna a neznámou dvojicí si v neděli odpoledne vyžádal přítomnost strážníků.

UdálostiExtra.cz o případu informovala mluvčí brněnské městské policie Markéta Skřivánková s tím, že přivolaná hlídka strážníků kontaktovala šestašedesátiletého muže a jeho známou se psem. Byli zjevně opilí a bezdůvodně pokřikovali po kolemjdoucích.

Dvojice byla vulgární také vůči strážníkům a jejich opakované výzvy k uklidnění nerespektovala.

Místo toho se k hlídce snažila vícekrát přiblížit. „Když jeden ze strážníků upozornil ženu, aby si od něj udržovala dostatečný odstup, její známý zničehonic sundal psovi náhubek, povolil vodítko a zvíře vybídl k útoku. Pes se strážníkovi bleskově zakousl do vnitřní strany paže a poranil ho. Z bolestivého sevření zvířecí tlamy se mu naštěstí podařilo brzy dostat. Protože muž se ženou byli stále agresivnější, museli je strážníci spoutat,“ uvedla mluvčí městské policie.

„Tržnou ránu kolegovi ošetřili přivolaní zdravotníci krajské záchranné služby, kteří ho pak sanitkou odvezli do nemocnice,“ upřesnila Markéta Skřivánková.

„Žena v doprovodu další hlídky městské policie zamířila na záchytnou stanici, muže podezřelého ze spáchání trestného činu si převzali policisté,“ doplnila mluvčí brněnské městské policie.

Zraněný strážník je aktuálně, dle zjištěných informací redakce v pracovní neschopnosti.

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu