Streamovací služba Melodies přichází do Čech. S výběrem hudby vám poradí i Matěj Ruppert

Publikuje: Nikola Macáková — 02. 05. 2022
Úvodní stránka » Magazíny » Streamovací služba Melodies přichází do Čech. S výběrem hudby vám poradí i Matěj Ruppert

Melodies je zcela nová streamovací hudební aplikace oznamuje spuštění v Česku a na Slovensku. S výběrem hudby vám poradí i Matěj Ruppert.

Další země se pak připojí ještě letos. Streamovací platforma Melodies je založená na seznamech skladeb, které pro posluchače vytváří tým odborníků. K dispozici je pro systém iOS i Android.

Streamovací služba Melodies přichází do České republiky, odkud hodlá expandovat do světa. Zdroj: melodies.audio/press & brainzone.cz (publikováno se svolením autora)

„Věříme, že každý milovník hudby ocení mít u sebe aplikaci, která mu umožní objevovat novou muziku, vybranou třeba i jeho oblíbenými umělci. Streamování hudby se tak dostane na novu úroveň,“ říká Jesper Gawell, CEO a spoluzakladatel Melodies.

„Naše hudební služba je založena na seznamech skladeb pro všechny příležitosti, sestavených světovými znalci z oboru s extrémně snadným používáním a maximálním poměrem ceny a výkonu. Melodies je unikátní hudební streamovací platforma a věříme, že se lidem v Česku a na Slovensku bude líbit stejně jako nám,“ pokračuje Gawell.

[ngg src=“galleries“ ids=“47″ display=“basic_slideshow“]

V ČR a na Slovensku budou Melodies spolupracovat například s Matějem Ruppertem, zpěvákem kapely Monkey Business.

„Jako skutečný milovník hudby jsem nadšený ze spolupráce s Melodies, která všem usnadňuje přístup ke skvělé hudbě,“ popisuje Ruppert. „Výhradně pro Melodies jsem vytvořil playlisty s mou oblíbenou hudbou, takže si aplikaci stáhněte ještě dnes a užijte si to,“ doplňuje s úsměvem.

Aplikace Melodies, je stoprocentně bez rušivé zvukové reklamy a po bezplatných sedmi dnech zkušební verze stojí v Česku pouze 79 Kč měsíčně, na Slovensku pak 2,99 €. Aplikace je dostupná pro mobilní zařízení s operačním systémem iOS i Android.

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu