Kam jezdí slavní V.I.P. na dovolenou? Třeba si dáte drink s čokoládovou Rihannou

Publikuje: David Bárta — 13. 05. 2022
Úvodní stránka » Magazíny » Kam jezdí slavní V.I.P. na dovolenou? Třeba si dáte drink s čokoládovou Rihannou

Užijte si dovolenou v místech, kam jezdí slavné celebrity. Dnes vám představíme pár míst kam jezdí za sluncem slavné V.I.P. osobnosti.

Nejenže si tak skvěle odpočinete, ale zároveň i zvýšíte své šance, že na pláži vrazíte do Madonny, ve vodě potkáte roztomilou Jennifer Aniston nebo si na baru dáte skleničku s čokoládovou Rihannou.

V dnešním článku jsme se zaměřili na místa, kam si slavní “jezdí tzv. válet šunky.”

Pokud přemýšlíte nad dovolenou, ale ještě nemáte svou vysněnou destinaci, nechte se k výletu inspirovat následujícími řádky. Věřte, že rozhodně je z čeho vybírat, neboť celebrity by svá božská těla nevystavovaly jen tak někde. Prozradíme vám nejen oblíbené destinace, ale i koho slavného tam můžete potkat.

Užijte si dovolenou ve stínu celebrity!

Maui – Havaj

Na druhém největším havajském ostrově, který je proslulý pro své nádherné písečné pláže a bezesporu nejpopulárnější surfařská střediska na světě, můžete potkat například Megan Fox, Owena Wilsona či miláčka všech náctiletých dívek Justina Biebra. Na celebrity můžete narazit jak na nekonečných plážích, tak i v divokých klubech.

Punta De Mita – Mexiko

Místo slibující relaxaci, surfování, slunění na romantických plážích i skvělé podmínky pro potápění pravidelně navštěvuje extravagantní zpěvačka Lady Gaga, neméně populární Kanye West či oblíbenec z akčních filmů Charlie Sheen.

Dubrnovník – Chorvatsko

Jedna z nejoblíbenějších destinací, kam ročně vyráží tisíce českých turistů láká i známé celebrity, proto je tu reálná šance, že “za humny” potkáte někoho slavného. Chcete-li mít celebrity nejblíže, vyrazte právě sem. Možná zde narazíte na Toma Cruise či zpěváka Bon Joviho.

Saint Tropez – Francie

Místo, které se proslavilo během druhé světové války jako území, kde si dostaveníčko dávali známí muzikanti, herci i filmaři – Saint Tropez má zkrátka styl. Není se proto čemu divit, že sem jezdí i celebrity, proto mějte oči otevřené, neboť se tu někde může procházet Elton John nebo Neil Patrick Harris.

Saint James – Barbados

Kdo si chce svou dovolenou užívat ve stylu rockové hvězdy, zaplavat si v nádherně čisté vodě nebo si vychutnávat exotickou atmosféru, která zde čeká za každým rohem, pak by měl vyrazit na Barbados. Krásy tohoto místa jezdí obdivovat i Rihanna, Simon Cowell nebo Mariah Carey.

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu