Anička Slováčková a Míša Tomešová zpívali s Milanem Peroutkou

Publikuje: David Bárta — 13. 06. 2022
Úvodní stránka » Magazíny » Anička Slováčková a Míša Tomešová zpívali s Milanem Peroutkou

Leader kapely Perutě představí divákům nadupanou show s ochutnávkou právě připravované desky. Chybět nebude ani rekordní malíř!

Po více než po půl roce se Milan Peroutka a jeho kapela Perutě v sobotu 18. června opět vrací do pražské Malostranské besedy se samostatným koncertem, a hlavně s ochutnávkou z nově připravované desky. V den, kdy oslaví svůj svátek, si na jeviště stoupne i s dvěma ženami herečkami a zpěvačkami – jak se svou expřítelkyní Michaelou Tomešovou, tak blízkou kamarádkou Annou Julií Slováčkovou.

“Přiznám se, že pár songů z připravované desky jsme už měli možnost vyzkoušet před živým publikem na letošních vystoupeních kapely a mile mě překvapilo, kolik přišlo krásných ohlasů a zpráv, že se nové písničky líbí,“ říká pyšně Milan Peroutka, který chce léto kromě zkoušení muzikálu „Biograf láska“ v divadle Kalich strávit také v nahrávacím studiu.

„Na rozdíl od představení mám na autorských písničkách rád, že jsou věčné. Představení má svou derniéru a do roka o něm nikdo neví, songy můžou své posluchače chytnout za srdce kdykoliv,“ je přesvědčený Peroutka, který po kapelním debutu „Žij a tancuj“ už chystá další počin.

[ngg src=“galleries“ ids=“59″ display=“basic_slideshow“]

 

Na koncertě se mezi hosty objeví výtvarník Josef Rataj, který během úvodního čísla namaluje Milana v rekordním čase na plátno 1,5 x 1,5 m, a zároveň tím představí vizuál nového merche, který v tomto spojení vznikne. Duet „Spolu/sami“, jenž v originále zpívá s Nicol Čechovou, tady v premiéře představí se svou expřítelkyní Míšou Tomešovou, a s chystaným podzimním duetem „Tanči se mnou“ přijde také Anna Julie Slováčková.

Na místě bude k ochutnání Perutě drink, projekce či fotostěna a originální kapelní stan, ve kterém si návštěvníci budou moct například přičichnout k vlastnímu interiérovému parfému, který hudebník představil na sklonku roku. Role předkapely se zhostí mladá formace Realita. 

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu