Začínající zpěvačka JARMILA vydala svůj první videoklip k singlu Petr a Lucie

FOTOGALERIE VIDEO
Publikuje: Nikola Macáková — 24. 04. 2023
Zdroj: Jarmila Ďuríčková
Úvodní stránka » Kokteil » Začínající zpěvačka JARMILA vydala svůj první videoklip k singlu Petr a Lucie

Singl je inspirován milostnou novelou Petr a Lucie, kterou napsal francouzský spisovatel Romain Rolland. Autorem hudby i textu písně je Vlastimil Lang.

Magazín UdálostiExtra.cz o novém videoklipu informovala sama zpěvačka Jarmila Ďuríčková s tím, že zmíněná píseň vznikla sice už v roce 2012, Jarmila ji ale až po bezmála deseti letech přezpívala a nechala předělat do jiného hudebního aranžmá. Videoklip se natáčel v Třebíči
a na Zelené hoře ve Žďáru nad Sázavou.

Kromě toho, že Jarmila zkouší prorazit jako zpěvačka, na svých sociálních sítích bojuje proti „body shamingu“ a snaží se ženám zvyšovat sebevědomí.

Nevzdávejme se svých snů kvůli kilům navíc, ani kvůli čemukoliv jinému.“ vyzývá Jarmila Ďuríčková.

Související témata
Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu