Nový videoklip od Milana Peroutky spatřil světlo světa před vyprodanou plovárnou

FOTOGALERIE VIDEO
Publikuje: David Bárta — 06. 12. 2023
Zdroj: Dominik Peroutka
Úvodní stránka » Kokteil » Nový videoklip od Milana Peroutky spatřil světlo světa před vyprodanou plovárnou

Milan Peroutka a kapela Perutě si první adventní neděli zvolili jako den pro vánoční koncert, setkání s fanoušky a křest nového videoklipu k písni Plán.

Kapela Perutě představí fanouškům již dnes, 6. prosince nový videoklip na YouTube. Magazín UdálostiExtra.cz o tom aktuálně informoval Dominik Peroutka, manžel a zároveň manažer Milana Peroutky.

MILAN PEROUTKA PŘED VYPRODANOU PLOVÁRNOU POKŘTIL NOVÝ VIDEOKLIP. Zdroj: Dominik Peroutka – manažer (publikováno se svolením autora)

Nejznámější songy kapely Perutě, ale i novinky z poslední desky a také největší vánoční hity zněly v první adventní neděli vyprodanou Občanskou plovárnou v Praze. Právě tam v rámci vánočního koncertu pokřtila kapela Perutě svůj nový videoklip k písni Plán z jejich poslední desky Abrakadabra. Kmotry videoklipu byli jeho hlavní aktéři, děti slavných a současně mladé herecké naděje, Prokop Zach a Justýna Drábková. „Věděl jsem, že chci prostory koncertu vyzdobit kompletně vánočně, že tam musí být stromky, cukroví, svařák a taková ta pohoda, kterou máme se svátky spojenou. Reálně jsem se ale dva dny předtím vrátil z Nepálu a ještě ten den absolvoval ranní natáčení a odpolední představení. To zpomalení jsem si tak přál i sám za sebe,” říká Milan Peroutka. Občanskou plovárnu vyzdobil skutečně velkolepě, radost z velkolepé vánoční výzdoby ale neměl jen on a hosté jeho koncertu, radost dělá i po koncertu, Milan Peroutka pro ni totiž našel nové smysluplné využití. „Říkal jsem si, že je škoda ji po jednom večeru zlikvidovat a napadlo mě věnovat ji dětskému domovu. Přál bych si, aby dětem udělala radost a bavila je tak jako mně,“ doufá Peroutka.

Videoklip vznikl v režii Tomáše Vorla, který sdělení písně Plán vetkl do příběhu dvou „osmdesátkových“ maturantů na abiturientském večírku. Úlohu maturantů svěřil mladým hereckým talentům Prokopovi Zachovi a Justýně Drábkové.

„Je to krásná dvojice. Mám vtipnou historku s Justýnou. Její maminka Jana Bernášková za mnou asi před sedmi lety přišla v divadle, jestli by se se mnou dcera mohla vyfotit. Tehdy to byla ještě malá holčička a teď je mladou dámou, o které určitě ještě uslyšíme. Taťka Prokopa, Roman Zach, mě zase jednou vyšetřoval v seriálu, takže se kruh zkrátka uzavírá a my jsme se potkali při společné práci,“ usmívá se Milan Peroutka. „Vymysleli jsme originální koncept otáčivé kamery, takže neexistoval moment, kdy by zrovna někdo v kruhu nebyl vidět. Když jsem zrovna nezpíval do kamery, s radostí jsem sledoval všechny herce a tanečníky na place, kolik do toho dokázali dát úžasné energie. I já jsem si zatancoval, což jsem si přál,“ dodává zpěvák. Taneční choreografii klipu postavila Anna Šitnerová, kameru vedl Martin Doležal.

Milana Peroutku na koncert přišel podpořit manžel Dominik Peroutka a řada jeho přátel z řad známých osobností: Michaela Tomešová, která vystoupila s vánočním hitem Merry Xmas od Johna Lennona, Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol, Jana Bernášková s Rudolfem Merknerem, kteří doprovodili hlavní aktérku videoklipu – dceru Justýnu Drábkovou, finalisté Masterchefa Betty a Vojta Urbanovi, herec Maxmilián Kocek, Veronika Danišová alias Besky, herečka Veronika Divišová s přítelem a influenceři Martin Carev a Andrea Zítková, „Na konci koncertu jsem cítil, že jsme všichni na jedné vlně, a to mě na tom baví nejvíc. Teď už posílám hudební vlaštovku Plán s přáním, aby se dostala k dalším a dalším uším, a my tak mohli dál pokračovat v koncertování po celé republice. Plesy se kvapem blíží, tak třeba tahle vypalovačka inspiruje i nové maturanty,“ přeje si Milan Peroutka.

Videoklip; Milan Peroutka & Perutě – Plán

Vánočním koncertem v pražské Občanské plovárně Milan Peroutka zahájil přípravy na společné Vánoce s manželem Dominikem. „Budou to naše už druhé společné Vánoce, o těch loňských ale ještě nikdo nevěděl. Pozveme naše rodiny k nám. Každý rok je nás víc a víc, přidávají se tety, sestřenice… Kdo bude vařit, jsme ještě neřešili, ale bramborový salát určitě udělá moje babička, dělá ho do lavoru a je výbornej, o ten se rozhodně nenecháme ochudit. Budeme péct s kamarády, pozveme je na svařáček. Nějak to zvládnem. Já si nejsem jistý, jestli přiložím ruku k vaření a pečení, ale pomůžu s prostíráním,“ směje se Milan Peroutka. Přestože dárek zatím nepořídil zatím ani jeden, vánoční náladu mají doma už od listopadu.

Exkluzivní foto; backstage z natáčení videoklipu

Koupili jsme pětimetrový stromek, byl docela oříšek dostat ho do šestého patra, ale je tam! Máme ho na terase, protože dovnitř by se nevešel. Říkám, že doma tak máme takový náš Staromák a pod sněhem to vypadá úžasně,“ říká Milan Peroutka s tím, že za Vánoci udělá tečku hned po Štědrém dnu. „Vánoce nám skončí 25. prosince, kdy odlétáme na přelom roku pryč do tepla,“ prozradil.

DŘÍVE JSME PSALI:

Milan Peroutka natočil videoklip o zakázané lásce. Zahrál si v něm s manželem

David Bárta — 10. 09. 2023
Zpěvák a herec Milan Peroutka natočil videoklip, ve kterém se vyznal ze svých pocitů před coming outem.
Text/zdroj: Dominik Peroutka, YouTube (@milanperoutkaofficial)
-red.)

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu