Marcell vydává klip k aktuálnímu singlu Sliby

VIDEO KOMERČNÍ ČLÁNEK
Publikuje: Nikola Macáková — 27. 02. 2023
Zdroj: Denisa Cingelová / brainzone.cz
Úvodní stránka » Kokteil » Marcell vydává klip k aktuálnímu singlu Sliby

Český hudebník Marcell, který na konci loňského roku vydal svoji debutovou desku s názvem Hovory domů, vyráží na své první sólové turné.

Magazín UdálostiExtra.cz o tématu informovala Denisa Cingelová z Brainzone.cz s tím, že během finálních příprav na turné dokončil také videoklip k singlu Sliby, který se jako novinka aktuálně umístil mezi top 20 nejhranějších domácích skladeb v rádiích.

Klip k písni Sliby je zatím můj nejvýpravnější videoklip, který jsme odjeli na začátku ledna natáčet na sever Německa a Dánska, na ostrov Sylt a Rømø. Jsem rád, že jsme se tak s režisérem klipu Markem Jarkovským rozhodli a absolvovali jsme tuhle cestu. Atmosféra, která se do klipu i díky lokacím propsala mi totiž přijde jedinečná. “ uvedl své dojmy Marcell. Natáčení probíhalo po celou dobu cesty, kdy elektromobilem Volvo, jejímž je Marcell ambasadorem, ujeli přes 2000 km.

Zpěvák Marcell. Zdroj: facebook.com/musicmarcell & Denisa Cingelová / Brainzone.cz (publikováno se svolením autora)

Na koncertní šnůře, jenž odstartuje 22. března v pražském Rock Café, představí všechny svoje dosavadní hity jako Tvůj svět, Nevim nebo aktuální singl Sliby, který je od ledna v rotacích některých tuzemských rádií. Hovory domů tour je už nyní v prodeji v síti Ticketlive.cz.

Deska Hovory domů vyšla loni v prosinci a byla přijata s pozitivní kritikou nejen odborné veřejnosti, ale také fanoušků. Album se připravovalo dva roky a natáčelo se v Praze, Berlíně a Londýně. Posluchači na něm najdou patnáct skladeb, včetně hitů jako Tvůj svět, Jablko/Skořice nebo Nevim ve spolupráci s Benem Cristovao. Marcellovo jméno se nyní také objevilo na shortlistu sedmi interpretů na letošní nominace na Ceny Anděl 2022 v kategorii Objev roku.

Marcell – Sliby (Official Music Video)

Dalšími hosty na Marcellově nové desce jsou kromě již zmiňovaného Cristovaa, Paulie Garand v „Hledáme doma“ a Mirai v závěrečné skladbě „Doktor/Muzikant“. Na Hovory domů tour s Marcellem vyrazí také jeho kapela s Matyášem Vordou hrajícím na bicí a Ondřejem Fiedlerem na elektrickou kytaru a baskytaru. Fiedlerski je zároveň hlavním producentem desky.

DŘÍVE JSME PSALI:

Nikola Macáková — 

V roce 2021 Marcell absolvoval tour po ČR jako support kapel Chinaski a Mirai, kde byl velmi dobře přijat fanoušky. V roce 2022 navázal na své úspěšné hudební spolupráce a jako support vystoupil před kapelou Mirai a zpěvákem Benem Cristovao na jejich koncertech ve vyprodaných O2 arenách v Praze.

DŘÍVE JSME PSALI:

Zpěvák a hudební skladatel Marcell pouští do světa první singl Jablko/Skořice

David Bárta — 24. 10. 2022
První singl z očekávané desky hudebníka a skladatele Marcella je venku. Song Jablko/Skořice rovnou také nově s vizuální podobou.

Související témata
Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu