Které šaty vynese moderátorka Veronika Petruchová na galavečer Českého Slavíka

FOTOGALERIE
Publikuje: David Bárta — 22. 11. 2023
Zdroj: Jan Hájek / orca-agency.cz
Úvodní stránka » Kokteil » Které šaty vynese moderátorka Veronika Petruchová na galavečer Českého Slavíka

Výjimečné prostředí Paláce Archa, hostilo exkluzivní focení nejnovější kolekce od renomované návrhářky Martiny Pipkové Loudové.

Magazín UdálostiExtra.cz o události dnes informoval Jan Hájek z orca-agency.cz s tím, že tato módní událost proběhla v historicky významné budově zapsané na seznam UNESCO a cíl tohoto setkání byl jednoznačný – představit, dobře nafotit a vybrat nejkrásnější šaty pro Veroniku Petruchovou na slavnostní večer Českého slavíka, který bude z backstage moderovat. Ta přizvala svého hosta – Martinu, aby jako módní návrhářka hodnotila večerní róby VIP osobností na tomto večeru.

Veronika Petruchová. Zdroj: Ratko Barcik a archiv Veroniky Petruchové (publikováno se svolením autora)

Martina Pipková Loudová, spojila své síly s návrhářem a stylistou Lukášem Macháčkem, aby vytvořili kolekci, která kráčí na vrchol módního umění.  „Moje modely se vyznačují jedinečným designem, kvalitním materiálem a precizním zpracováním. Každý kus je pečlivě navržen s důrazem na detail“, řekla Martin Pipková Loudová, jejíž šaty oblékají známé osobnosti české scény. Na focení představila čtyři modely, které opět ukázaly, jak tato známá módní návrhářka přistupuje k módě. Cílem je zvýraznit především ženskost a rafinovanost.

S moderátorkou Veronikou Petruchovou se Martina Pipková Loudová věnovala detailnímu výběru šatů pro připravovaný galavečer. Ten bude hostit největší osobnosti české hudební scény. „Když vybíráme a navrhujeme šaty s Veronikou, můžu jí doporučit něco podle módních trendů a kontextu akce. Ale je také důležité poslouchat její názor a respektovat její styl a pohodlí. Společný výběr může vést ke skvělému vzhledu“, dodala návrhářka, která bude hodnotit večerní šaty celebrit na Českém Slavíkovi.

Focení probíhalo v Paláci Archa v úžasné atmosféře a vybírání šatů se tak neslo v uvolněném duchu. Všechny šaty byly elegantní a vybrat si jeden model pro tak prestižní večer, bylo velkou a krásnou výzvou „Šaty jsou velmi efektní. Jsou poseté kamínky od Swarovski. Každý kamínek několikrát prošel rukama návrhářky. Baví mě, jak lehce mění tón podle úhlu světla“, dodala Veronika Petruchová o svém finálním výběru šatů. Na kolekci a modely od Martiny Pipkové Loudové nahlíží velmi obdivně. „Když mi ukázala návrhy šatů na papíře, moje fantazie jela na 100%, ale přesto jsem si nedokázala úplně představit výsledek. Jsem ráda, že jsou lidi jako Martina, kteří mají tak tvořivého ducha a dokážou vymyslet něco takového“, svěřila Veronika Petruchová a pokračovala v hodnocení, jakou módu má ráda: „Miluji výstřelky a zároveň je v běžných dnech prokládám konzervativními kousky. Líbí se mně jednou být elegantní, pak šusťáky a někdy kapka bláznovství“, odhalila Veronika.

Celá kolekce a modely od Martiny Pipkové Loudové slibují být vrcholem módního umění, který zaujme i na prestižní události jako je Český Slavík. Celý program mohou sledovat diváci nejen na Nově, ale i na TN Live. Představení krásných šatů Veroniky Petruchové bude již tento pátek, kdy bude probíhat udílení cen. Zazáří Veronika a převálcuje ostatní ženy ve večerních robách? Těšme se na pořádnou dávku módních skvostů a také přešlapů, kterých si jistě všimne Martina Pipková Loudová, která přinese pohled módního profesionála v řadách porotce.

Připravuji se tím, že sleduji aktuální trendy v módním průmyslu a pamatuji si předchozí vystoupení celebrit. Snažím se být pozorná k detailům a vnímat celkový dojem, abych poskytla kvalitní pohled na šaty představované celebritami“, dodala.

db, red.)
Text: Jan Hájek
Zdroj: orca-agency.cz

Související témata
Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu