Film „SUPERŽENA“ odstartoval v kinech. Režisérka připlula s lodí ve vlasech

FOTOGALERIE
Publikuje: Nikola Macáková — 02. 03. 2024
Zdroj: Eva Toulová
Úvodní stránka » Kokteil » Film „SUPERŽENA“ odstartoval v kinech. Režisérka připlula s lodí ve vlasech

Dlouho připravovaný romantický film Superžena režisérky Evy Toulové se dočkal své premiéry.

Magazín UdálostiExtra.cz o premiéře svého filmu informovala režisérka Eva Toulová s tím, že samotná premiéra proběhla v kině Světozor za účasti herců i tvůrců. Ze známých tváří dorazila například Natálie Grossová se svojí sestrou Denisou a maminkou Šárkou, dále Igor Bareš, Petr Vondráček, Olga Lounová se svojí malou dcerkou, Marie Renčová nebo hudebník Jakub Ondra. V zajímavém outfitu na akci dorazila režisérka a zároveň představitelka hlavní role Eva Toulová, která si kromě výrazných tylových šatů zakomponovala do vlasů i loď.

DŘÍVE JSME PSALI:

Film Superžena se představuje v novém traileru

Nikola Macáková — 30. 12. 2023
Už 29. února roku 2024 vstupuje do kin celovečerní film Superžena režisérky Evy Toulové.

Domluvili jsme se, že si na premiéru vezmu tematicky šaty, ve kterých jsem natáčela podvodní scény ve filmu. A když už jsem měla místo šatů kostým, napadlo mě, že bych mohla mít i dramatický účes. Tak jsem si vymyslela loď ve vlasech.“ upřesnila Toulová, která si i model lodě následně narychlo sestavovala. Tylové šaty, které vynesla, si ve filmu zahrály ve scénách pod vodou se supervizí známé podvodní fotografky Lucie Drlíkové. Na premiéru se musely upravit a přešít, protože po natáčení zhubla režisérka 10kg a zároveň byly dvakrát delší než protagonistka.

Byla to docela věda. Má kostymérka Helenka hledala látku, která ve vodě správně plave, odstín, který bude v bazénu správně viditelný – když už s tím bylo tolik práce, chtěli jsme šaty ještě nějak využít a premiéra filmu je tou nejlepší příležitostí!“ zmínila režisérka a herečka.

Romantický film o hledání sebe sama je v kinech od 29. února. Kromě zmíněných herců si partnera po boku Evy Toulové zahrál Matouš Ruml a matku Jitka Sedláčková.

DŘÍVE JSME PSALI:

Film Superžena a historky z natáčení

David Bárta — 13. 01. 2024
Všichni je milujeme – veselé historky z natáčení! A právě o ty se s naší redakcí podělili tvůrci nově připravovaného filmu Superžena rež...

Slovenská premiéra je naplánovaná na 7. března.

Použité zdroje: Eva Toulová (tiskový servis)
Video zdroj: YouTube.com / COPPERFILM

Související témata
Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu