Exploze ženského stylu: současná i bývalá manželka Václava Noida Bárty na jednom mole!

FOTOGALERIE
Publikuje: David Bárta — 07. 06. 2023
Zdroj: Jan Hájek / orca-agency.cz
Úvodní stránka » Kokteil » Exploze ženského stylu: současná i bývalá manželka Václava Noida Bárty na jednom mole!

Na střeše Westfield Chodov uskutečnila módní událost, kterou představovala přehlídka s názvem „Be yourself right now.“

Tématu se dnes věnoval Jan Hájek s ag. orca-agency.cz, který o tom aktuálně informoval náš magazín s tím, že tato unikátní show přinesla divákům okouzlující kolekci od módní návrhářky Martiny Pipkové Loudové, která zaujala svou elegancí, výrazem a nekonvenčním stylem. Její ženský styl si pochvalují Vendula Pizzingerová nebo Aneta Vignerová, které oceňují její nadčasovost a kvalitní materiály. Přišla i řada známých osobností, které daly vyniknout celé atmosféře večera!

Tato prestižní událost přilákala značné množství módních nadšenců, kteří se chtěli inspirovat originálními kousky, které jsou určeny pro ženy a dívky všech věkových kategorií. Talentovaná módní návrhářka Martina Pipková Loudová představila svou zbrusu novou kolekci oslavující ženskost, udržitelnost, jednoduchost, zajímavost, snadnou údržbu a nadčasovost. „Přehlídka se skládala ze tří částí, které propojovaly smart, business casual a party styl, a ve třetí části jsme mohli obdivovat nové modely black tie creative,“ sdělila tvůrkyně kolekce. Kolekce vyniká především šitím a úpravou na míru, kdy přesně odhadne, co podtrhne krásu ženských křivek. To potvrzuje i modelka, učitelka a majitelka nástřikového studia Gabriela Švamberová Dvořáková, která se zná s Martinou přes 8 let a její modely miluje pro jejich pohodlnost a ženskost „Martina do toho dává své srdce a obětuje tomu i volný čas. Líbí se mi, že spojí ženskost s pohodlím a já se cítím příjemně a žensky. Její oblečení je šité tak, aby slušelo i ženám, které se necítí a chtějí některé partie zakrýt.

Manželé Eliška a Vašek… „Be yourself right now.“ Zdroj/Foto: archiv, Martiny Pipkové Loudové. (publikováno se svolením autora)

Modelky za doprovodného zpěvu Václava Noida Bárty a Natalie Grossové, a zvučné elektrické hudby tria Inflagranti, vynesly nádherné a originální roby. Vašek Noid Bárta sdělil, že od Martiny má několik košil šitých na míru, které musí být delší, aby vydržely jeho řádění na jevišti.  Také si velmi chválil spolupráci při točení svých klipů a reklam. „S Martinou spolupracujeme už na pátém klipu. Dělali jsme klip pro Evu Burešovou, Natalii Grossovou, Báru Basikovou a naše spolupráce mě děsně baví. Martina je rychlá, akční, a to mám rád!  Když mám jakoukoli připomínku nebo návrh, aby něco vyrobila, vymyslela nebo upravila, tak to okamžitě zpracuje. Je velmi flexibilní.“, dodal Bárta. Jeho žena Eliška si zase pochvalovala, že kdykoli může vynést šaty od Martiny, cítí se krásně a žensky. „Líbí se mi, že na každou akci Martina vymyslí nový model, který ještě nikdo na sobě neměl a je ušitý přímo na mě“ dodala a také svěřila, že její holčičky Anička a Eliška si už doma také svou módní přehlídku dělají a díky nim se také drží ve skvělé fyzické formě.

Na mole zazářila nejen Eliška Noid Bártová, ale také bývalá manželka Bárty, Gabriela Švamberová Dvořáková, modelka a moderátorka Lejla Abbasová, herečka a manželka Karla Heřmánka ml., Nikol Kouklová Heřmánková, plus size modelka Natálie Debnárová, a modelky Tereza Budková, Nikola Buranská, Karolina Kopincová, Veronika Chmelířová, Lucie Smatanová a Justina Zedníková. Světla reflektorů dodala fascinující podívanou s odleskem glancu nádherných žen a jejich originálních modelů! Odvážné kombinace stylu a šarmu nechaly v každém zažehnout oheň fantazie.

Mezi hosty této módní události se rovněž objevily VIP osobnosti, mezi nimiž nechyběla Štěpánka Duffková, Tereza Mátlová, Bára Kodetová, Romana Goščíková, Heidi nebo usměvavá Adriana Sobotová a mnoho dalších osobností, kteří přehlídce dodaly ještě více lesku. Nechyběli ani manželé Martina a Pavel Staňkovi. Tuto úchvatnou akci si nenechal ujít ani nejkrásnější muž planety 2022 Dominik Chabr. Miluše Bittnerová, kterou Martina Pipková obléká do pořadu „na kafeecko,“ si modely pochvalovala“ Martina je jednoduše odvážná žena. Jednak je matkou hned tří dětí a druhak má odvahu oblékat i holky větší velikostí než 36.“

Módní přehlídka „Be yourself right now“ – „Buďte právě teď sami sebou,“ kterou moderoval Bob Švarc, odhalila největší trendy sezóny a Martina Pipková Loudová svými návrhy dokázala svou jedinečnost a talent.

Slova návrhářky Martiny Pipkové Loudové ke kolekci, kterou představila na autorské přehlídce: „Tato přehlídka byla pro mě zlomovým momentem, a proto jsem tak ráda, že jste mnozí z vás tento moment se mnou prožili. Od počátku své tvorby jsem se snažila v ženách podtrhnout jejich vnitřní i vnější krásu. Přála jsem si, aby mé oblečení demonstrovalo, že každá žena je krásná jinak a šaty musí tuto krásu přetlumočit světu.

Moje nová kolekce je o vztazích. O mém vztahu ke každé jediné ženě, pro kterou jsem navrhla a ušila šaty. O příběhu té konkrétní ženy, o jejích snech a přáních, o její jedinečnosti, kterou jsem se svými šaty snažila zachytit. Inspirací pro mé šaty je každá jediná žena, která mi vstoupila do butiku, proto je má nová kolekce různorodá a rozdělila jsem jí na tři části. V prvních dvou částech přehlídky jste viděli propojení smart, business casual s party stylem a ve třetí části nové modely black tie creative.

V mých nových modelech rozpoznáte jedinečnost a sílu žen, pro které tvořím. U každého modelu dbám na pohodlí ženy, která šaty obléká, na prvky šatů, pro které z té ženy nespustíte oči, v kombinaci s jednoduchostí a lehkostí, se kterou žena v šatech nese. Moje šaty vás zaujmou dnes, stejně vás osloví za pár let. Dbám totiž na kvalitu materiálu, na jejich snadnou údržbu.

Šaty, které jsem vám představila, jsou mým pojetím a pochopením ženskosti, jsou oslavou žen, jejich moudrosti, krásy a odvahy.“

-db, -red.)

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu