Deštník osamělých má premiéru

FOTOGALERIE VIDEO
Publikuje: David Bárta — 10. 10. 2023
Zdroj: Eva Toulová
Úvodní stránka » Kokteil » Deštník osamělých má premiéru

Videoklip zpěváka Šimona Pečenky, který vznikl pod režijní taktovkou Evy Toulové-Deštník Osamělých, se představuje v čerstvé premiéře.

Nechyběly známé tváře jako Jiří Krampol, Jan Rosák, Alexander Hemala nebo Zuzana Bubílková. Magazín UdálostiExtra.cz o tom dnes informovala režisérka Eva Toulová.

Videoklip ukazuje unikátní krásu dětského světa, kterou náš hlavní hrdina objevuje skrze kouzelné brýle.“ upřesnila Eva Toulová a dodala: „Natáčení s dětmi bývá náročné, ale měli jsme velké štěstí na Mathiase Lacinu, který toto pravidlo vyvrací a na place byl skvělý.“ V rámci natáčení přiměla režisérka Zuzanu Bubílkovou pomalovat si obličej, Jana Rosáka zahrát si hokej s důchodcovskou holí nebo Alexandra Hemalu projet se na koloběžce.

Já si to celé moc užila. Nejvíc to, že jsem se mohla zmalovat. To už se mi dlouho neprovedlo. Pak jsem v tom jela domů a užívala si ty pohledy kolem.“ pochvalovala si natáčení Zuzana Bubílková. V podobném duchu jí notoval i Jiří Krampol: „Bylo to příjemné a rychlé hotové. Evička totiž ví přesně, co po herci chce. A Šimon je dlouholetý kamarád a kolega, prostě výborná kombinace.

Klip jsem si pustil už několikrát a pokaždé v něm objevím něco nového. Nejvíc se mi líbí, že je to minifilm se samostatným příběhem, který slepě nekopíruje Fouskův text, ale jde svou vlastní cestou a přesto k sobě s písničkou dobře ladí. Teď už bude v rukou diváků a posluchačů.“ uvedl zpěvák písně Šimon.

Pečenka, který si zároveň zahrál i otce hlavního hrdiny. Intenzivní natáčení klipu písně, ke které napsal hudbu David Freedom Svoboda a otextoval jí Josef Fousek, probíhalo v pražském hotelu Comfort.

Videoklip písně Deštník osamělých, ke které napsal hudbu David Freedom Svoboda a otextoval jí Josef Fousek. Na klip ukazující krásu dětského světa, ve kterém vystoupila řada hereckých hvězd, se můžete podívat zde.<<

Použité zdroje / Text: Eva Toulová,
režisérka (red.)

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu