Více než hodinu vyprošťovali hasiči zaklíněnou řidičku z automobilu po nehodě na Písecku

Publikuje: Nikola Macáková — 19. 08. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Více než hodinu vyprošťovali hasiči zaklíněnou řidičku z automobilu po nehodě na Písecku

Řidička s osobním vozidlem narazila v plné rychlosti na Písecku do vzrostlého stromu. Vyprostit ji museli z vozidla přivolaní hasiči.

O nehodě informovali jihočeští krajští hasiči na sociální síti s tím, že více než hodinu vyprošťovali, ve čtvrteční podvečer milevští profesionální hasiči zaklíněné nohy řidičky havarovaného osobního auta, které u Něžovic na Písecku narazilo do stromu.

Havarovaný automobil skončil převrácený na boku doslova omotaný kolem kmene stromu! „Složitá, fyzicky i psychicky náročná a vysoce specializovaná práce hasičů na místě zásahu byla nakonec úspěšná…,“ doplnili k nehodě krajští hasiči.

Spolu s hasiči u nehody zasahovala také zdravotnická záchranná služba a policisté.

Zraněná řidička následně skončila v péči záchranářů, kteří jí na místě poskytli odbornou přednemocniční péči a následně ji převezli k dalšímu vyšetření do nemocnice

Doprava byla po dobu zásahu záchranných složek a vyšetřování omezena řízena policisty. Okolnosti nehody jsou nyní v šetření dopravní policie. 

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu