V centru Kroměříže explodoval byt, událost šetří kriminalisté

Publikuje: Nikola Macáková — 02. 12. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » V centru Kroměříže explodoval byt, událost šetří kriminalisté

V centru Kroměříže v pátek ráno explodoval byt. Nikdo se nezranil, okolnostmi exploze se zabývají kriminalisté.

O případu informovala policie na Twitteru. Při výbuchu nedošlo k žádnému zranění. Na místě zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému.

Došlo k výbuchu v jednom z bytů v centru Kroměříže. Vyšetřovatelé zjišťují příčinu. Nikdo nebyl zraněný,“ řekla policejní mluvčí Barbora Balášová. Kromě policie na místo vyjeli hasiči a záchranná služba. Policisté dům a jeho okolí zabezpečují.

Podle mluvčího krajských hasičů Romana Žemličky, který o explozi informoval také na sociální síti  explodoval v bytě plyn po osmé hodině ráno, na místo byly vyslány čtyři profesionální a dobrovolné jednotky.

Došlo také na evakuaci obyvatel.

V době výbuchu nebyla v bytě žádná osoba. Jen kocour, který přežil díky tomu, že byl zavřený na záchodě,“ uvedl Žemlička na sociální síti.

Výbuch poškodil okna. „Střepy skla naštěstí žádnou z kolemjdoucích osob nezranily. Stavba nenese stopy poškození,“ doplnil na sociální síti Žemlička.

Co stálo za páteční explozí v centru města je nyní předmětem dalšího vyšetřování. Okolnosti výbuchu vyšetřují kriminalisté i hasiči.

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu