Tramvaj v pražských Řepích srazila chodce, ten na místě zemřel

Publikuje: Nikola Macáková — 20. 09. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Tramvaj v pražských Řepích srazila chodce, ten na místě zemřel

V pražské Makovského ulici, poblíž zastávky MHD Blatiny srazila, krátce po 17. hodině projíždějící tramvaj chodce. Chodec na místě zemřel.

U nehody zasahovali všechny záchranné složky. Tramvajová doprava byla v místě nehody po dobu zásahu záchranných složek a vyšetřování zastavena.

„Při nehodě byl vážně zraněn 76letý muž. Na místo jsme vyslali záchranářskou i lékařskou posádku, bohužel však muž utrpěl vážná mnohačetná zranění, kterým na místě podlehl,“ řekla v podvečerních hodinách Novinkám mluvčí záchranářů Jana Poštová.

O nehodě krátce informovali pražští hasiči na twitteru.

Zasahující hasiči na místě postavili mobilní zástěnu a poté pomáhali s transportem osoby mimo kolejiště. Na místo nehody byl posléze přivolán koroner.

Okolnosti úterní tragické nehody jsou nyní v šetření Policie ČR.

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu