Tragická nehoda v Bohumíně. Dvě osoby museli hasiči vyprošťovat

Publikuje: Nikola Macáková — 21. 10. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Tragická nehoda v Bohumíně. Dvě osoby museli hasiči vyprošťovat

V noci ze čtvrtka na pátek 21. října musely zasahovat všechny záchranné složky u tragické dopravní nehody v Bohumíně na Karvinsku.

O nehodě dnes informoval UdálostiExtra.cz krajský mluvčí moravskoslezské záchranky Lukáš Humpl s tím, že k zásahu vyjely dva týmy zdravotnické záchranné služby a lékařská posádka rendez-vous. Spolu s nimi u nehody zasahovali také policisté a profesionální hasiči.

V automobilu zůstaly zaklíněny dvě osoby, které museli hasiči vyprošťovat.:

Dvaatřicetiletý muž nejevil po nehodě známky života a svým poraněním podlehl ještě ve vozidle. Zasahující lékař již mohl pouze konstatovat jeho smrt,“ uvedl Lukáš Humpl.

Žena ve věku šestadvacet let byla při vědomí, záchranáři ji ošetřili s poraněním hrudníku a horní končetiny. Poté byla přepravena do zdravotnického zařízení a předána do péče zdravotníků urgentního příjmu Fakultní nemocnice Ostrava,“ doplnil k nehodě mluvčí záchranné služby.

DŘÍVE JSME PSALI:

Nikola Macáková — 

Zasahující hasiči, dle informací redakce rovněž zajistili havarované vozidlo proti vzplanutí a zabránili úniku provozních kapalin. Okolnosti nehody jsou nyní v šetření Policie ČR.

Související témata
Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu