Osobák smetl na Rychnovsku motorkáře, ten nehodu nepřežil

Publikuje: Nikola Macáková — 25. 10. 2022
Zdroj: Lucie Konečná / policie ČR (tiskový servis)
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Osobák smetl na Rychnovsku motorkáře, ten nehodu nepřežil

Smrtí padesátiletého řidiče motocyklu skončila tragická dopravní nehoda na křižovatce v obci Záměl na Rychnovsku.

O nehodě informovala policejní mluvčí Lucie Konečná s tím, že na místě zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému. Podle prvotních informací řidič vozidla nedal přednost po hlavní pozemní komunikaci jedoucímu motocyklistovi, následkem čehož došlo ke střetu.

U řidiče motocyklu byla nařízena soudní pitva. Orientační dechová zkouška řidiče osobního vozidla měla negativní výsledek,“ sdělila policistka Lucie Konečná.

Příčina a veškeré okolnosti této tragické dopravní nehody jsou předmětem dalšího vyšetřování,“ doplnila mluvčí policie.

Dle informací dopravního serveru ŘSD byla doprava v místě nehody omezena, a to po dobu zásahu záchranných složek a vyšetřování.

Související témata
Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu