Opilec v Brně řádil na dámské toaletě, skončil v poutech

Publikuje: David Bárta — 19. 10. 2022
Zdroj: Pavel Šoba (tiskový servis)
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Opilec v Brně řádil na dámské toaletě, skončil v poutech

Namol opilý muž řádil v centru Brna na dámských toaletách. Vulgárně pořvával a kopal do dveří. Skončil v poutech na záchytné stanici.

UdálostiExtra.cz o případu opilého agresora z Brna dnes informoval mluvčí brněnské městské policie Pavel Šoba s tím, že útočiště na dámských toaletách hostelu v centru města zřejmě hledal v noci na středu opilý třiatřicetiletý muž. Podle svědkyní volajících na linku 156 se tam zamknul, kopal do věcí kolem sebe a křičel u toho.

Strážníci zakrátko dorazili a vyzvali ho, aby odtud odešel. Zevnitř se však ozývaly jen dávivé zvuky, nesrozumitelný řev a kopání do dveří. Po chvilce však prudce trhl se zamčenými dveřmi, a tím je otevřel. Ven se doslova vyřítil s řevem, máchal u toho rukama se zaťatými pěstmi a hrozilo, že hlídku napadne. Strážníci tedy muže za pomoci donucovacích prostředků museli spoutat. Protože byl silně opilý, zamířil za asistence hlídky na záchytnou stanici,“ uvedl Pavel Šoba a dodal, že tam se po zklidnění strážníkům svěřil, že skutečně pil a nevyloučil ani užití drog. Zároveň přiznal, že si posledních několik hodin vůbec nepamatuje a za své chování se jim následně omluvil.

Strážníci se pak do ubytovacího zařízení ještě vrátili a zjistili, že muž poničil plastový koš a zkřivil kovovou západku na dveřích. Podezřením z majetkového přestupku a neuposlechnutím výzvy úřední osoby se tedy bude dále zabývat příslušný správní orgán,“ doplnil mluvčí městské policie.

Související témata
Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu