Na Zlínsku havaroval osobák, v péči záchranářů skončili čtyři lidé včetně novorozence

Publikuje: Nikola Macáková — 18. 07. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Na Zlínsku havaroval osobák, v péči záchranářů skončili čtyři lidé včetně novorozence

V neděli, krátce po jedenácté hodině dopolední došlo k dopravní nehodě u Fryštácké přehrady u městské části Kostelec u Zlína.

„V době nehody cestovaly ve vozidle čtyři osoby, z toho jedno novorozené dítě. V době příjezdu hasičů byly osoby z automobilu v péči Zdravotnické záchranné služby,“ uvedli k nehodě krajští hasiči na sociální síti.

U Fryštácké přehrady na Zlínsku havarovalo osobní auto. Zdroj: HZS Zlínského kraje (tiskový servis)

„Provedli jsme zajištění automobilu a protipožární opatření. Do příjezdu Policie České republiky jsme v místě nehody usměrňovali dopravu,“ doplnili k nehodě hasiči.

Okolnosti nehody jsou nyní v šetření dopravní policie. 

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu