Na Opavsku havaroval osobák, řidič nehodu nepřežil

Publikuje: Nikola Macáková — 24. 05. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Na Opavsku havaroval osobák, řidič nehodu nepřežil

Všechny složky Integrovaného záchranného systému musely zasahovat v obci Hněvošice na Opavsku, kde havaroval řidič s osobním vozidlem.

K nehodě zamířil také záchranářský vrtulník.

O nehodě tragické informoval krajský mluvčí moravskoslezské záchranky Lukáš Humpl s tím, že před záchranáři byla již na místě nehody sanitka dopravní služby a také dobrovolný zachránce – first responder.

„U osmašedesátiletého muže tedy byla zahájena kvalitní první pomoc, včetně využití automatického externího defibrilátoru. Zasahující lékaři záchranné služby po svém příjezdu zjistili, že pacient nejeví známky života a ve snaze o jeho záchranu pokračovali rozšířenou resuscitací za použití přístrojového vybavení a léků,“ sdělil mluvčí záchranářů Lukáš Humpl.

„Muž však při nárazu automobilu do stromu utrpěl mnohočetná poranění hlavy, hrudníku, břicha a dolní končetiny,“ upřesnil mluvčí záchranné služby a doplnil, že veškerá snaha o jeho záchranu se ukázala jako marná a lékař musel nakonec konstatovat jeho smrt.

Okolnosti nehody jsou nyní v šetření Policie ČR.

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu