Na Liberecku po slovní rozepři muž zastřelil svého souseda

Publikuje: Nikola Macáková — 25. 09. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Na Liberecku po slovní rozepři muž zastřelil svého souseda

V libereckých Kateřinkách aktuálně vyšetřují kriminalisté násilný trestný čin. Po slovní rozepři tam muž zastřelil svého souseda.

O případu informovala policejní mluvčí Dagmar Sochorová s tím, že kriminalisté liberecké policie vyšetřují od včerejšího odpoledne vraždu, ke které došlo v libereckých Kateřinkách. Po slovní rozepři tam 56letý muž nelegálně drženou střelnou zbraní zastřelil o šest let staršího souseda, který na místě střelnému zranění podlehl.

„V souvislosti s uvedeným případem krajští kriminalisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu vražda. K určení příčiny jeho smrti byla nařízena soudní pitva,“ upřesnila policejní mluvčí Dagmar Sochorová.

DŘÍVE JSME PSALI:

Nikola Macáková — 

„Šestapadesátiletého muže kriminalisté již včera zadrželi a nadále intenzivně šetří veškeré okolnosti celého zvlášť závažného zločinu. Trestní stíhání konkrétní osoby nebylo dosud zahájeno,“ doplnila k případu mluvčí policie.

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu