Na Liberecku po slovní rozepři muž zastřelil svého souseda

Publikuje: Nikola Macáková — 25. 09. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Na Liberecku po slovní rozepři muž zastřelil svého souseda

V libereckých Kateřinkách aktuálně vyšetřují kriminalisté násilný trestný čin. Po slovní rozepři tam muž zastřelil svého souseda.

O případu informovala policejní mluvčí Dagmar Sochorová s tím, že kriminalisté liberecké policie vyšetřují od včerejšího odpoledne vraždu, ke které došlo v libereckých Kateřinkách. Po slovní rozepři tam 56letý muž nelegálně drženou střelnou zbraní zastřelil o šest let staršího souseda, který na místě střelnému zranění podlehl.

„V souvislosti s uvedeným případem krajští kriminalisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu vražda. K určení příčiny jeho smrti byla nařízena soudní pitva,“ upřesnila policejní mluvčí Dagmar Sochorová.

DŘÍVE JSME PSALI:

Vražda školáka na Děčínsku, případ řeší krajská kriminálka

Nikola Macáková — 27. 02. 2022
Ústečtí krajští kriminalisté aktuálně prověřují násilný trestný čin na Děčínsku. Do akce byl zapojen i policejní vrtulník.

„Šestapadesátiletého muže kriminalisté již včera zadrželi a nadále intenzivně šetří veškeré okolnosti celého zvlášť závažného zločinu. Trestní stíhání konkrétní osoby nebylo dosud zahájeno,“ doplnila k případu mluvčí policie.

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Portál UdálostiExtra.cz je soukromý projekt zcela bez dotací či jakékoliv jiné státní podpory. Přinášíme zajímavé zprávy a události z domova i ze světa. Zaměřujeme se také na magazínové rubriky a vše, co je čtené, komentované a zajímavé.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání