Na Jablonecku se střetla dvě vozidla, zasahovat musel i záchranářský vrtulník

Publikuje: Nikola Macáková — 15. 08. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Na Jablonecku se střetla dvě vozidla, zasahovat musel i záchranářský vrtulník

Na silnici I/14 v Jablonci nad Nisou – Lukášov musely dnes zasahovat všechny záchranné složky IZS u vážné dopravní nehody dvou automobilů.

Při nehodě došlo ke zranění dvou osob. Na místo byl následně přivolán i záchranářský vrtulník. 

O nehodě informovali liberečtí krajští hasiči na sociální síti s tím, že zasahující hasiči museli jednu zraněnou osobu vyprostili z havarovaného automobilu pomocí páteřové desky, provedli protipožární opatření a zasypali uniklé pohonné hmoty.

„Na místě byly celkem dvě zraněné osoby, které následně skončily v nemocnici,“ doplnili hasiči.

Poblíž místa vážné dopravní nehody na komunikaci I/14 v Jablonci nad Nisou, části Lukášov přistával záchranářský vrtulník. Zdroj: HZS Libereckého kraje (tiskový servis)

Doprava byla, dle sdělení dopravního serveru ŘSD v místě nehody omezena a řízena policisty. Okolnosti nehody jsou nyní v šetření dopravní policie.

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu