Na Frýdecko-Místecku se vážně zranil cyklista, zasahoval záchranářský vrtulník

Publikuje: Jana Malá — 24. 07. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Na Frýdecko-Místecku se vážně zranil cyklista, zasahoval záchranářský vrtulník

Pozemní posádka spolu s vrtulníkem letecké záchranné služby museli zasahovat před půl jedenáctou na Frýdecko-Místecku u zraněného cyklisty.

O nehodě cyklisty a následné záchranné akci informoval UdálostiExtra.cz krajský mluvčí moravskoslezské záchranky Lukáš Humpl s tím, že třiadvacetiletý muž dle svědků narazil při jízdě na kole do překážky. Po pádu na zem zůstal ležet v bezvědomí. V okamžiku příjezdu posádek záchranné služby porucha vědomí částečně přetrvávala.

„Zasahující lékař u pacienta zjistil poranění hlavy, trupu a horní končetiny,“ upřesnil Lukáš Humpl z krajské záchranky.

„Záchranáři mu zajistili žilní vstup, podali potřebné léky a infusní roztoky, ošetřili vnější poranění a uložili do podtlakové matrace. Posádka vrtulníku poté muže přepravila na urgentní příjem ostravské Fakultní nemocnice,“ dodal závěrem mluvčí záchranné služby.

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu