Na dálničním sjezdu v Bohumíně havaroval osobák, nehoda si vyžádala zranění dvou osob

Publikuje: Nikola Macáková — 31. 08. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Na dálničním sjezdu v Bohumíně havaroval osobák, nehoda si vyžádala zranění dvou osob

Posádky záchranné služby zasahovaly u vážné dopravní nehody na dálničním sjezdu v Bohumíně. Při nehodě se zranily dvě osoby.

O nehodě informoval UdálostiExtra.cz krajský mluvčí moravskoslezské záchranky Lukáš Humpl s tím, že k zásahu vzlétl vrtulník letecké záchranné služby a vyjela pozemní záchranářská posádka z Orlové.

Spolu se zdravotníky u nehody zasahovali také profesionální hasiči a policisté.

V osobním automobilu, který havaroval na dálničním sjezdu v Bohumíně, se zranily dvě osoby.

„Třiasedmdesátiletá žena utrpěla život ohrožující poranění hrudníku a obou dolních končetin, jevila známky šokového stavu. Ve vozidle zůstala zaklíněna a musela být vyprošťována. Záchranáři jí podali kyslík, zajistili krčním límcem a vakuovou matrací, podali léky. Poté byla šetrně vzdušnou cestou přepravena do traumatologického centra FN Ostrava,“ uvedl Lukáš Humpl z krajské záchranky.

„Do stejného zdravotnického zařízení transportovala pozemní posádka rovněž o tři roky staršího muže, u něhož zasahující lékař zjistil vícečetná poranění, a to v oblasti hlavy, hrudníku a horní končetiny,“ doplnil mluvčí záchranářů.

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu