Na Benešovsku strhla rozvodněná říčka Blanice auto i s řidičem

FOTOGALERIE
Publikuje: Nikola Macáková — 16. 09. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Na Benešovsku strhla rozvodněná říčka Blanice auto i s řidičem

U Srbova mlýna poblíž obce Ctiboř na Benešovsku strhla velká voda osobní automobil i s řidičem. Pomoc museli profesionální hasiči.

O události informovali středočeští krajští hasiči na sociální síti s tím, že profesionální hasiči vyjeli k záchraně muže, který u Srbova mlýna poblíž obce Ctiboř na Benešovsku vjel s osobním vozidlem do rozvodněné říčky Blanice a proud ho několik metrů strhl do koryta. Následně  zůstalo vozidlo zaklíněné mezi kameny.

„Přivolaní hasiči nejprve dostali do bezpečí nezraněného řidiče a poté pomocí navijáku a traktoru, který se podařilo sehnat v okolí, vytáhli z vody i utopený automobil,“ doplnili hasiči.

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu