Muže na Opavsku zranil padající strom, zasahovat musel záchranářský vrtulník

Publikuje: Jana Malá — 04. 05. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Muže na Opavsku zranil padající strom, zasahovat musel záchranářský vrtulník

Muže na Opavsku zasáhl při kácení padající strom, utrpěl vážná poranění. K misi byl vyslán i záchranářský vrtulník.

UdálostiExtra.cz o případu informoval krajský mluvčí moravskoslezské záchranky Lukáš Humpl s tím, že k dramatické události došlo, ve středu 4. května a na místo záchranáři vyslali okamžitě vrtulník letecké záchranné služby.

Šestatřicetiletý muž byl při vědomí, při pádu stromu však utrpěl vícečetná poranění.

„Zasahující lékař zjistil zranění v oblasti hlavy, horní a dolní končetiny. Posádka pacientovi zajistila žilní vstup a podala potřebné léky, infuzní roztok,“ sdělil redakci Lukáš Humpl z krajské záchranky.

„Po dalších opatřeních v rámci přednemocniční neodkladné péče byl muž letecky transportován do zdravotnického zařízení. Záchranáři jej předali na urgentním příjmu ostravské Fakultní nemocnice,“ doplnil mluvčí záchranné služby.

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu