Muž se v Orlové zřítil z 11. patra panelového domu

Publikuje: Nikola Macáková — 26. 10. 2022
Zdroj: PhDr. Lukáš Humpl / ZZS MsK (tiskový servis)
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Muž se v Orlové zřítil z 11. patra panelového domu

Záchranáři zasahovali v úterý 25. října v Orlové na Karvinsku, kde se muž zřítit z jedenáctého patra panelového domu.

UdálostiExtra.cz o dramatické události z Orlové informoval krajský mluvčí moravskoslezské záchranky Lukáš Humpl s tím, že k misi byl vyslán záchranářský vrtulník z Ostravy a také pozemní posádka zdravotnické záchranné služby.

Muž, jehož věk záchranáři v době zásahu neznali, byl při vědomí a se zdravotníky komunikoval. „Zasahující lékaři zjistili, že utrpěl vážná poranění dolních končetin a pánve. Uvedli jej do umělého spánku, provedli intubaci a převedení na přístrojem řízenou ventilaci. Pacient byl zajištěn krčním límcem a uložen do podtlakové matrace, záchranáři mu podávali léky dvěma žilními vstupy,“ upřesnil Lukáš Humpl.

DŘÍVE JSME PSALI:

Na Karvinsku se muž zřítil z pracovní plošiny, utrpěl mnohočetná poranění

Nikola Macáková — 26. 10. 2022
Vrtulník letecké záchranné služby spolu s pozemní posádkou RZP museli zasahovat na Karvinsku, kde se dělník zřítil z pracovní plošiny.

Následně jej letecky přepravili na urgentní příjem FN Ostrava. Stav muže byl v době předání kritický,“ doplnil k události mluvčí záchranné služby.

Zda se jednalo o nešťastnou náhodu nebo například úmyslný sebevražedný čin nyní prověřují policisté.

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu