Cyklista(†72) na Frýdecko-Místecku nepřežil střet s dvěma motorkáři

Publikuje: David Bárta — 09. 05. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Cyklista(†72) na Frýdecko-Místecku nepřežil střet s dvěma motorkáři

Střet dvou motorek a jízdního kola na Frýdecko-Místecku nepřežil cyklista. Oba zraněné motorkáře do nemocnice přepravil vrtulník.

Pozemní posádky spolu s leteckou záchrannou službou musely zasahovat v neděli odpoledne u tragické dopravní nehody na Frýdecko-Místecku.

O nehodě informoval krajský mluvčí moravskoslezské záchranky Lukáš Humpl s tím, že dvaasedmdesátiletý cyklista byl po nehodě v bezvědomí, došlo u něj k selhání krevního oběhu. Záchranáři zahájili resuscitaci s cílem obnovit srdeční činnost, avšak jejich snaha nevedla k úspěchu. Pacient na místě podlehl mnohočetným poraněním, a to v oblasti hlavy, hrudníku, břicha a dolní končetiny.

„Jednačtyřicetiletý muž byl zraněn těžce, zasahující lékaři vyslovili podezření na otřes mozku, ošetřili také poranění horní končetiny. Poté jej vrtulník přepravil na urgentní příjem ostravské Fakultní nemocnice,“ uvedl Lukáš Humpl.

„O dva roky starší muž pak utrpěl středně těžké poranění hrudníku a hlavy, předán byl do další péče v havířovské nemocnici,“ doplnil k tragické nehodě mluvčí záchranné služby.

Okolnosti této vážné nehody jsou nyní v šetření Policie ČR.

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu