Cizinec zavraždil muže na ubytovně ve Stříbře. Kriminalisté ho obvinili z vraždy

Publikuje: Nikola Macáková — 04. 01. 2023
Zdroj: Mgr. Dagmar Brožová / Policie ČR (tiskový servis)
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Cizinec zavraždil muže na ubytovně ve Stříbře. Kriminalisté ho obvinili z vraždy

Na Nový rok došlo na ubytovně ve Stříbře na Plzeňsku k potyčce mezi dvěma muži. Potyčka skončila krveprolitím.

Jeden z aktérů byl v kritickém stavu transportován do nemocnice, kde na následky zranění zemřel. Soudce návrh státního zástupce na vzetí obviněného do vazby včera akceptoval, a tak je muž stíhaný vazebně. Uvedla k případu policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Na Nový rok krátce po sedmnácté hodině jsme přijali oznámení o napadení mezi dvěma muži na ubytovně ve Stříbře. Na místo vyjelo několik policejních hlídek a výjezd kriminalistů.

Policisté zadrželi čtyřiatřicetiletého cizince, druhý z mužů byl v kritickém stavu se zraněním transportován do nemocnice. V nočních hodinách čtyřiadvacetiletý muž na následky zranění, které mu způsobil jeho krajan bodnutím do břicha, zemřel,“ upřesnila v úvodu tiskové zprávy policejní mluvčí.

Případ si převzali krajští kriminalisté, kteří zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu vražda. Nařídili soudní pitvu zemřelého. Na případu intenzivně pracovali a stále pracují. Včerejšího dne zahájili trestní stíhání pachatele, kterého obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu vražda,“ vysvětlila.

Státnímu zástupci spolu se spisovým materiálem podali podnět k návrhu na vzetí obviněného do vazby. Soudce návrh státního zástupce na vzetí obviněného do vazby akceptoval, a tak je muž stíhaný vazebně,“ doplnila mluvčí policie.

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu