Čelní střet dvou vozidel na Českolipsku měl tragické následky

Publikuje: David Bárta — 28. 05. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Čelní střet dvou vozidel na Českolipsku měl tragické následky

Zraněním dvou lidí skončil čelní střet dvou vozidel na Českolipsku. Jeden z řidičů v nemocnici posléze zemřel na následky zranění.

K dopravní nehodě došlo kolem páté hodiny ranní, v obci Bohatice na Českolipsku. U nehody zasahovaly všechny záchranné složky IZS. 

K nehodě se vyjádřila Českolipská policejní mluvčí Vladimíra Šrýtrová s tím, že řidič vozidla Hyundai jel ve směru od Mimoně a v první pravotočivé zatáčce ze zatím nezjištěných příčin vyjel do protisměru, kde se čelně střetl s protijedoucím osobním vozidlem Škoda Octavia. Oba řidiči utrpěli těžká zranění, se kterými byli transportování vozidly Zdravotnické záchranné služby do Krajské nemocnice Liberec. Z důvodu jejich zranění nemohli policisté u obou účastníků provést na místě orientační dechové zkoušky na alkohol, vyžádali si proto odběr krve v nemocnici.

„Řidič vozidla Hyundai bohužel na následky velmi vážných zranění později v krajské nemocnici zemřel,“ upřesnila posléze policejní mluvčí.

„Komunikace byla po dobu více jak čtyř hodin zcela uzavřena. Policisté odkláněli dopravu v Zákupech a v Mimoni,“ doplnila k nehodě mluvčí policie.  

Okolnosti a přesná příčina této tragické dopravní nehody bude nyní předmětem dalšího šetření Policie ČR.

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu