Brutální rvačka na mostecké diskotéce, zasahovala policie i záchranka

Publikuje: Jana Malá — 14. 05. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Brutální rvačka na mostecké diskotéce, zasahovala policie i záchranka

K brutálnímu napadení a rvačce došlo v nočních hodinách na jedné z mosteckých diskoték. Napadený muž skončil v tratolišti krve.

Podle zjištěných informací, které má redakce serveru UdálostiExtra.cz k dispozici došlo z pátku na sobotu v mostecké diskotéce Neprakta klub k hádce a následné rvačce mezi dvěma muži. Napadený muž skončil v údajném bezvědomí ležící na zemi. Agresivní útočník podle svědků incidentu ležícího muže ještě následně kopal i do hlavy!

Nutno podotknout, že oba aktéři incidentu byli posíleni značnou dávkou alkoholu.

Na místo byla přivolána posádka záchranné služby a policisté. Přivolaní záchranáři museli následně po nezbytném ošetření zraněného převést k dalšímu vyšetření do nemocnice.

Zasahující policisté následně diskotéku uzavřeli a na místě zajišťovali stopy a vyslýchali svědky krvavého incidentu.

Událostí se aktuálně zabývá mostecká policie.

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu