Automobil u Strakonic srazil a usmrtil neznámého chodce

FOTOGALERIE
Publikuje: Nikola Macáková — 25. 11. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Automobil u Strakonic srazil a usmrtil neznámého chodce

Tragicky skončil noční střet osobního automobilu s chodcem u místní autobusové zastávky v Katovicích u Strakonic.

O případu informovala v tiskové zprávě policejní mluvčí Jaromíra Nováková s tím, že k tragické nehodě došlo ve čtvrtek 24. listopadu, po 22 hodině na komunikaci I/22 mezi obcemi Katovice a Strakonice, u autobusové zastávky část Střela. Nehoda si vyžádala jeden lidský život.

Mladý řidič vozidla Škoda Octavia jel ve směru o obce Katovice směrem na Strakonice, kdy z dosud nezjištěných příčin srazil neosvětleného chodce v tmavém oblečení, který se pohyboval u pravé krajnice vozovky. Muž srážku nepřežil. Alkohol i jiné návykové látky policisté u řidiče vyloučili orientační dechovou zkouškou a testem Drug WIpe. Na místě asistovaly všechny složky integrovaného systému a přítomen byl také policejní krizový intervent, který poskytoval po nehodě řidiči psychologickou pomoc,“ uvedla policistka Jaromíra Nováková.

Totožnost chodce je zatím neznámá. Ke ztotožnění by mohla pomoci veřejnost, a to na základě zveřejněného tetování na těle zemřelého muže. Poznatky k nehodě a k zemřelému chodci volejte na bezplatnou tel. linku 158,“ doplnila mluvčí policie.

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu