Automobil na Trutnovsku narazil v plné rychlosti do stromu

Publikuje: Nikola Macáková — 20. 08. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » Automobil na Trutnovsku narazil v plné rychlosti do stromu

U Mladých Buků na Trutnovsku havarovalo osobní auto a skončilo mimo vozovku. Narazilo v plné rychlosti do stromu.

Na místě nehody zasahovaly všechny záchranné složky. Podle informací redakce se při nehodě zranil řidič, který následně skončil v péči zdravotnické záchranné služby. Záchranáři zraněnému na místě poskytli odbornou přednemocniční péči a následně jej urgentně převezli k dalšímu vyšetření do nemocnice

Hasiči pomáhali zdravotníkům s ošetřením a transportem zraněného muže. Následně provedli protipožární opatření u havarovaného automobilu a zabránili dalšímu úniku provozních kapalin. Automobil byl po nehodě doslova omotán o vzrostlý strom. 

Okolnosti nehody jsou nyní v šetření dopravní policie.

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu