25letý agresor pobodal v Děčíně vlastní matku, kriminalisté ho viní z pokusu vraždy

Publikuje: Jana Malá — 09. 06. 2022
Úvodní stránka » Zprávy z domova » 25letý agresor pobodal v Děčíně vlastní matku, kriminalisté ho viní z pokusu vraždy

Ve středu v ranních hodinách došlo v Děčíně ke krvavému napadení 42leté ženy, kterou brutálně napadl její vlastní 25letý syn.

„Žena po brutálním útoku utrpěla bodná a řezná zranění a byla následně převezena do nemocnice. Pachatel po činu z místa utekl. Na místo ihned vyrazil výjezd krajských kriminalistů a po pachateli bylo vyhlášeno pátrání,“ uvedla k případu mluvčí ústecké krajské policie Veronika Hyšplerová.

V krátké době byl tento útočník policejním psovodem vypátrán.

„V současné době 25letý muž čelí obvinění ze zvlášť závažného zločinu Vraždy ve stadiu pokusu,“ doplnila policejní mluvčí.

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. UdálostiExtra.cz jsou partnerským projektem internetového zdravotnického magazínu ZdravíŽivot.cz.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání
Zavřít reklamu