Zmrazí světové burzy krypto Rusů?

Publikuje: David Bárta — 06. 03. 2022
Úvodní stránka » Zahraniční zprávy » Zmrazí světové burzy krypto Rusů?

V nejnovějších Perličkách týdne si zhodnotíme to nejdůležitější a nejzajímavější, co se na kryptoměnách událo za posledních 7 dní.

Sankce na Rusko a kryptoměny…

Spousta regulátorů má strach z toho, že bude Rusko obcházet sankce s využitím kryptoměn (a už jsme mohli vidět spoustu neoficiálních spekulací, že by se tak opravdu mohlo dít), na což chtějí reagovat. Proto spousta regulátorů včetně např. předsedy amerického FEDu volá po urychleném regulování kryptoměn. I na území EU se tak komplexní rámec pro kryptoměny připravuje. Od minulého videa však sešlo ze snah zakázat Proof of Work kryptoměny, což je určitě pozitivní krok, protože tyto regulace by zasáhly zejména největší kryptoměnu bitcoin.

Začne eBay podporovat kryptoměny?

Spol. eBay se chce stát platformou pro mladé generace, kdy přemýšlí nad tím, jak co nejlépe naplnit jejich požadavky od internetového obchodu. Jako jeden z faktorů zde vidí integraci kryptoměn, jako možnosti platecení. K tomu se vyjádřil i CEO PayPalu, který řekl, že v nejbližších měsících budou klást silný důraz na nabídku kryptoměn jako možnosti platby na jejich platformě.

S velkou pravděpodobností se tak podpory kryptoměn přímo na eBay dočkáme již v nejbližších měsících.

Nechcete se ještě při současné situaci vystavovat volatilitě kryptoměn, ale stále chcete kryptoměny držet a přinejmenším překonat inflaci na fiat měnách?

Zkuste farmení stablecoinů, které se dají stabilně úročit až při 20 % ročně. 

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Portál UdálostiExtra.cz je soukromý projekt zcela bez dotací či jakékoliv jiné státní podpory. Přinášíme zajímavé zprávy a události z domova i ze světa. Zaměřujeme se také na magazínové rubriky a vše, co je čtené, komentované a zajímavé.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání