U slovenské Skalice se zřítilo malé letadlo. Nehodu nepřežili tři lidé

Publikuje: David Bárta — 27. 08. 2021
Úvodní stránka » Zahraniční zprávy » U slovenské Skalice se zřítilo malé letadlo. Nehodu nepřežili tři lidé

V katastru obce Mokrý Háj v okrese Skalica se v pátek zřítilo malé čtyřmístné letadlo. Při nehodě zemřeli tři lidé.

Informuje o tom agentura TASR. Tiskovou agenturu Slovenské republiky o nehodě informovala mluvčí Prezídia Hasičského a záchranného sboru Katarína Križanová.

Informace se ale objevily i na sociálních sítích.

Hasičský a záchranný sbor uvedl, že po příchodu na místo začali hasiči průzkum a začali s hašením požáru letadla, které po pádu na zem zachvátily plameny. Požár se jim povedlo lokalizovat a nyní pracují na jeho likvidaci. Během nehody se v letadle nacházely tři osoby, které ale nepřežily.

Jak dodala slovenská policie, pravděpodobně se jednalo o posádku z České republiky. Momentálně prověřují všechny okolnosti pádu. Podle jejich slov byl na místo povolán i Letecký úřad.

„Požár se podařilo lokalizovat a v současné době na jeho likvidaci pracují hasiči ze Skalice se sídlem v Holíči. Jedná se o letadlo registrované v České republice,“ řekla TASR mluvčí Krajského ředitelství Hasičského a záchranného sboru v Trnavě Lena Košťálová.

Související témata
Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. Magazín UdálostiExtra.cz, je soukromý projekt zcela bez dotací, jakékoliv státní podpory či politické příslušnosti.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání