Pokrytec a válečný zločinec Lavrov haní západ a sám používá značkové věci z USA

Publikuje: Nikola Macáková — 22. 11. 2022
Úvodní stránka » Zahraniční zprávy » Pokrytec a válečný zločinec Lavrov haní západ a sám používá značkové věci z USA

Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov a samozřejmě pravá ruka ruského vůdce Putina. Haní Západ a sám používá značkově věci z USA.

Pokrytec a lump, nelze nazvat jinak.

Ministr Lavrov byl opakovaně vyfotografován zahraničními reportéry a novináři, jak používá značkové americké oblečení či nejnovější mobilní telefon značky iPhone spolu s hodinkami téhož výrobce (Apple Watch).

Lavrov se veřejně vyjadřuje o Spojených státech a celkově Západu „jako o nepříteli, který ve své podstatě může a stojí za celou válkou na Ukrajině.“ Obecně. Na druhou stranu zločinec Lavrov podporuje plně zahraniční ekonomiku tím, že nosí a užívá značkové věci amerického výrobce.

Je to prostě srdcař!

Ruští vůdci by měli být odsouzeni za válečné zločiny

Ministr Lavrov stejně, jako ruský „vůdce“ Putin, kterého stále ještě některá nejen zahraniční media oslovují prezidentem spolu gen. Sergejem Šojgu a dalšími by měli být tvrdě odsouzení za válečné zločiny, ke kterým se uchýlila a které spáchala ruská armáda na svobodné Ukrajině.

Rusové vraždili, mučili a unášeli Ukrajince systematickým způsobem, který by „mohl zatáhnout“ nejvyšší ruské představitele do válečných zločinů, řekla v pondělí velvyslankyně amerického ministerstva zahraničí pro globální trestní soudnictví. Její slova dnes cituje britský list The Guardian.

Množí se důkazy, že ruská invaze na Ukrajinu byla doprovázena systematickými válečnými zločiny spáchanými v každém regionu, kde byly rozmístěny ruské síly,“ řekla velvyslankyně Beth Van Schaack.

Když vidíme takové systémové činy, včetně vytvoření rozsáhlé „filtrační sítě,“ je velmi těžké si představit, jak by tyto zločiny mohly být spáchány bez odpovědnosti, která by šla až nahoru v řetězci velení,“ konstatovala.

Nutno podotknout, že na válečné zločiny, které páchali a dodnes páchají na Ukrajině ruští vojáci a žoldáci již v minulosti poukazoval ve svých sděleních i ukrajinský prezident Zelenskyj, který opakovaně uvedl, že Ukrajinci byly znásilňováni, mučeni nebo násilně deportováni do Ruska či Ruskem ovládaných regionů Ukrajiny.

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Portál UdálostiExtra.cz je soukromý projekt zcela bez dotací či jakékoliv jiné státní podpory. Přinášíme zajímavé zprávy a události z domova i ze světa. Zaměřujeme se také na magazínové rubriky a vše, co je čtené, komentované a zajímavé.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání