Útočník s nožem, ilustrační foto. Zdroj: PixaBay.com

K případu došlo ve slovenském Trenčíně. Útočníkem byl místní transsexuál, který vyběhl ze křoví a třikrát bodnul 17leté děvče do zad.

Čepel nože se zlomila a jen zázrakem nezasáhla srdce. O případu informoval portál tvnoviny.sk.

Muž převlékající se za ženu útočil, krátce před 21.00 na Električnej ulici v Trenčíně. Převlečený muž měl údajně vyběhnout ze křoví a třikrát bodnout děvče do zad.

Čepel nože jenom o kousek minula důležité orgány – plíce a srdce. Nůž se však zlomil a jeho část zůstala v těle děvčete. Dívka se však nehledě na vážná zranění z posledních sil snažila před útokem utéct. V důsledku útoku utrpěla závažná zranění, která si vyžádala hospitalizaci v nemocnici v Trenčíně. Později však bylo děvče transportováno vrtulníkem do hlavního města Bratislavy. Nehledě na vážnost zranění je v současnosti mimo ohrožení života.

Podle aktuálních informací redakce zahraničního portálu sputniknews.com, která o případu dnes informovala se děvče nachází v nemocnici ve městské části Ružinov, kde podstoupila velmi náročnou operaci, během které byl odstraněn úlomek čepele z jejího těla. Její stav je aktuálně stabilizován a dívka již byla odpojena od přístrojů.