Kreml pro USA: cílů, které jsme si na Ukrajině stanovili, bude dosaženo

Publikuje: Nikola Macáková — 11. 10. 2022
Úvodní stránka » Zahraniční zprávy » Kreml pro USA: cílů, které jsme si na Ukrajině stanovili, bude dosaženo

Kreml dnes ráno poslal Spojeným státům jasný vzkaz. Cílů, které jsme si na Ukrajině stanovili, bude dosaženo!

Sociální kanály ruského ministerstva zahraničí dnes ráno vyvracejí odkazy na reakci, kterou mluvčí ministerstva zahraničí Maria Zacharovová dala včera pozdě večer na nedávná prohlášení přicházející z USA.

Pro USA ještě jednou opakujeme: cílů, které jsme si na Ukrajině stanovili, bude dosaženo. Rusko je otevřeno diplomacii, termíny jsou známy. „Čím déle bude Washington a USA podporovat bojechtivost Kyjeva, spíše povzbuzovat než bránit teroristickým vpádům ukrajinských sabotérů, tím obtížnější bude hledání diplomatického urovnání,“ uvedla Zacharovová.

DŘÍVE JSME PSALI:

V Záporoží bylo přes noc zaznamenáno nejméně dalších 15 explozí

Nikola Macáková — 11. 10. 2022
Nejméně 15 explozí bylo zaznamenaných přes noc v Záporoží, informuje náměstkyně ukrajinského ministra zahraničních věcí.

Oficiální údaje z Ukrajiny naznačují, že včera bylo zabito nejméně 19 lidí a více než 100 civilistů bylo zraněno poté, co Rusko odpálilo palbu více než 80 raket a raket na města po celé Ukrajině, daleko od frontové linie okupovaného území, o kterém Ruská federace tvrdí, že ho tzv. „anektovala“.

Související témata
Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz je v zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. Magazín UdálostiExtra.cz, je soukromý projekt zcela bez dotací, jakékoliv státní podpory či politické příslušnosti.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání