Britské ministerstvo obrany zveřejnilo fotografie ukrajinských rekrutů

AKTUALIZOVÁNO
Publikuje: Nikola Macáková — 04. 12. 2022
Úvodní stránka » Zahraniční zprávy » Britské ministerstvo obrany zveřejnilo fotografie ukrajinských rekrutů

Velká Británie je jedním z hlavních podporovatelů Ukrajiny, která dlouhodobě pomáhá Ukrajincům nejen humanitárně.

Velká Británie poskytuje vedle humanitární a finanční pomoci také pomoc vojenskou, a to jak v podobě dodávek zbraní a střeliva tak se rovněž aktivně podílí na výcviku nových ukrajinských rekrutů, které aktivně cvičí, připravuje je na boj a poskytuje jim odborný vojenský výcvik.

Britské ministerstvo obrany dnes zveřejnilo na Twitteru fotografie ukrajinských rekrutů, kteří trénují ve Velké Británii. Ukrajinci se tak aktivně připravují pro návrat do své vlasti.

Spojené království je vedoucí zemí pokud jde o podporu Ukrajiny, řekl počátkem listopadu generální tajemník NATO Jens Stoltenberg.

DŘÍVE JSME PSALI:

Největším podporovatelem Ukrajiny je Velká Británie

Nikola Macáková — 09. 11. 2022
Spojené království je vedoucí zemí pokud jde o podporu Ukrajiny, řekl generální tajemník NATO Jens Stoltenberg.

Aktualizujeme

Veřejná podpora války v Ruskuvýrazně klesá“, říká Británie

Britské ministerstvo obrany ve svém posledním zpravodajském odhadu poukázalo na nové známky z nezávislých ruských médií, že veřejná podpora v Rusku pro vojenskou kampaň „výrazně klesá….“, informace zveřejnilo britské ministerstvo na Twitteru.

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz, je v kostce zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. Magazín UdálostiExtra.cz, je soukromý projekt zcela bez dotací, jakékoliv státní podpory či politické příslušnosti.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání