Ruská armáda nemá na Ukrajině dostatečné zdravotnické zázemí pro své vojáky

Publikuje: Nikola Macáková — 30. 09. 2022
Úvodní stránka » Válka na Ukrajině » Ruská armáda nemá na Ukrajině dostatečné zdravotnické zázemí pro své vojáky

Rusko se aktuálně na Ukrajině potýká s velkými problémy. Pro své vojáky nemá zajištěné potraviny, hygienu ani zdravotníky.

Informace dnes zveřejnila britská rozvědka, ve svém každodenním pravidelném hlášení aktuálního vývoje války na Ukrajině.

Některým nově mobilizovaným ruským „záložníkům“ bylo doslovně nařízeno, aby si sami zajistili vlastní zásoby první pomoci, a podle posledního brífinku britského ministerstva obrany bylo doporučeno, aby si zajistili vlastní zásoby nejen materiálu první pomoci, ale i hygienické výrobky či dokonce stravu. Ruská armáda má aktuálně velké problémy se zásobováním a vůbec celkově se zázemím pro své vojáky, nemluvě o nově povolaných záložácích.

DŘÍVE JSME PSALI:

Andrij Jermak: mobilizovaní Rusové, kteří se vzdají, mají šanci zachránit si život

Nikola Macáková — 27. 09. 2022
Andrij Jermak, šéf kanceláře ukrajinského prezidenta nabádal nové ruské brance, aby se na Ukrajině vzdali a tím si zachránili život.

Lékařské zajištění ruských bojových jednotek na Ukrajině se zhoršuje a to výrazným způsobem, uvedla britská rozvědka.

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Portál UdálostiExtra.cz je soukromý projekt zcela bez dotací či jakékoliv jiné státní podpory. Přinášíme zajímavé zprávy a události z domova i ze světa. Zaměřujeme se také na magazínové rubriky a vše, co je čtené, komentované a zajímavé.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání