DomůSportovní zpravodajstvíFotbalista Krmenčík se pod slávistickým kotlem rozjel. Následně se za zkur*enou Plzeň...

Fotbalista Krmenčík se pod slávistickým kotlem rozjel. Následně se za zkur*enou Plzeň omluvil

Po středeční výhře Slavie Praha nad Olomoucí fotbalisté oslavovali s tribunou Sever a pomalu se již ladili na nedělní šlágr proti Viktorce Plzeň.

Michael Krmenčík, bývalý hráč právě Viktorky, spolu s kotlem skandoval Zkur*ená Plzeň. Na Instagramu na chování bývalého spoluhráče upozornil David Limberský.

Nedělní ostře sledovaná fotbalová bitva začala již ve středu. Michael Krmenčík s Viktorkou získal tři tituly, zahrál si s ní evropské poháry, dostal se do reprezentace a přestoupil do Brugg. Právě z Belgie tuto sezónu hostuje ve Slavii. A včera se předvedl skandováním Zkur*ená Plzeň.

Na chování bývalého spoluhráče na Instagramu upozornil David Limberský, který se ptá, co je schopný Krmenčík ještě udělat.

„Co všechno jsi schopen udělat, aby ses zavděčil fanouškům SKS, kteří tě stejně nikdy nepřijmou? A naopak teď jsi ztratil spoustu fanoušků, kteří tě měli upřímně rádi,“ uvedl Limberský.

Nedělní bitva mezi pražskou Slavií a plzeňskou Viktorkou bude mít na trávníku zajímavou dohru.

„Michael Krmenčík si své pochybení však pravděpodobně uvědomil a taktéž na Instagramu přispěchal s omluvou,“ uvedla ke kauze dnes zahraniční redakce portálu snews.com, která o tom informovala.

„V neděli udělám absolutní maximum pro úspěch Slavie a věřím, že to bude strhující souboj dvou nejlepších klubů Česka posledních 10 let. Je mi ale líto, že jsem se nechal strhnout v bojové atmosféře k pokřiku, který znevažuje plzeňský klub a omlouvám se,“ napsal Krmenčík.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Michael_Krmencik_official (@krmelec_11)

NEJNOVĚJŠÍ ZPRÁVY

Sopranistka Lenka Graf se spojila s Jaroslavem Svěceným v modlitbě Ave Maria

Ave Maria je oblíbeným textem hudebníků všech epoch. Nyní se dočkala další verze v podání sopranistky Lenky Graf a houslisty J. Svěceného.

Nebojte se mluvit s lékařem, nabádá pacientská organizace revmatiky

Roky trpěli zbytečně, protože se báli lékaře požádat o změnu léčby – i takto zní příběhy pacientů s revmatoidní artritidou.

Smutný pondělní rekord jihomoravských krajských záchranářů

V posledních týdnech zažívají záchranáři obrovský nápor. Zvyšují se počty tísňových volání, realizovaných výjezdů a covidových pacientů.

Za úterý přibylo v Česku 21 973 nově nakažených covidem-19

V úterý testy odhalily 21 973 nově nakažených v republice. Minulé úterý jich bylo 25 891.

Dva premiéři a nefunkční prezident, veřejnost je pobouřena

Velkou vlnu kritiky vzbudilo jednání prezidenta Zemana, který se ne příliš důstojně aktuálně schází s novými kandidáty na ministry.

Liberecká krajská záchranka má akreditaci svědčící o kvalitě služeb

Liberecká krajská záchranka získala osvědčení v oblasti kvality a především bezpečí poskytované zdravotnické i lékařské péče.

Babiš a Fiala chtějí během týdne naočkovat milion lidí posilující dávkou

Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) a designovaný předseda vlády Petr Fiala (ODS) podpořili projekt Naočkujme milion lidí posilující dávkou.

Babiš s Fialou podpořili protiepidemický projekt

Iniciativa Lékaři pomáhají Česku dnes prezentovala projekt Naočkujeme milion lidí posilující dávkou za týden a pomozme našim zdravotníkům.

Jednou z nejčastějších plastických operací v Česku je úprava víček

Trend estetických zákroků je na vzestupu. Za plastické operace Češi ročně utratí okolo dvou miliard korun.

Praktičtí lékaři „jedou na hraně“

Fungují na plné obrátky a začínají se přehřívat. I tak by šlo popsat současný stav v ordinacích praktických lékařů v České republice.