DomůSportovní zpravodajstvíDubský Thajský box zářil jak v ringu tak na videu

Dubský Thajský box zářil jak v ringu tak na videu

Národní liga v muaythai, virtuální mistrovství světa, mezinárodní zápas a Kids muaythai Challenge, reprezentační soustředění mládeže.

Všechny akce se odehráli v posledních týdnech. Sdělil redakci serveru UdálostiExtra.cz hlavní trenér Leonidas Gym Muay Thai Dubí Ladislav Horejš.

Na národní lize v Líbeznících se tentokrát představil 11 letý Jiří Berkovec, který si odvezl stříbrnou medaili. Dalším bojovníkem byl Matěj Charous 15 let, ten si odvezl zlato a pak Martin Nebřenský dokázal v jeden den vybojovat 2 zlaté medaile. Druhá liga se pak konala v Praze v TJ Spoje kde si vyzkoušel první zápas v 18+ Karel Franc a hned uspěl a dovezl zlato a Matěj Charous se musel tentokrát spokojit jen se stříbrem.

„Takřka současně se pak konalo virtuální mistrovství světa, kde Lukáš Klaška vyhrál v disciplíně stínový box bronzovou medaili,“ upřesnil Ladislav Horejš.

Dále pak Ladislav Horejš v soutěži rozhodčích vyhrál stříbro a stal se tím vicemistrem světa.

Další víkend se hned konali dvě akce v Praze Kids muaythai Challenge kde jsme do Dubí v různých disciplínách dovezli 15 medailí a jednu speciální za statečnost. „Za tuto akci musím poděkovat Tomáši Karlu Bartákovi a Andreji Berkovcové, které celou akci zvládli i bez přítomnosti svého hlavního trenéra, který byl v tu dobu na závodech v Maďarsku s Lukášem Klaškou. Toho čekal zápas Česká republika vs Maďarsko, zápas se ovšem nevyvíjel podle našeho očekávání, velice zkušený soupeř a úřadující mistr světa v Savate (Francouzský kick box) byl velice zkušený a Lukáš na něj bohužel nenašel recept a prohrál na body,“ podotkl Ladislav Horejš.

Poslední akce pak bylo juniorské reprezentační soustředění, kde se pravidelně účastní Tomáš Karel Barták, Matěj Šimůnek , Alan Homič, Nicol Černá, Šimon Verner a tentokrát se k nim přidal i Martin Nebřenský.

„Poslední akcí tento rok je Mistrovství světa v Bangkoku, které je zatím ve fázi plánování, ale snad vše vyjde a pojedeme reprezentovat naší zem i na nejvyšší soutěž,“ doplnil závěrem trenér Horejš.

NEJNOVĚJŠÍ ZPRÁVY

Smutný pondělní rekord jihomoravských krajských záchranářů

V posledních týdnech zažívají záchranáři obrovský nápor. Zvyšují se počty tísňových volání, realizovaných výjezdů a covidových pacientů.

Za úterý přibylo v Česku 21 973 nově nakažených covidem-19

V úterý testy odhalily 21 973 nově nakažených v republice. Minulé úterý jich bylo 25 891.

Dva premiéři a nefunkční prezident, veřejnost je pobouřena

Velkou vlnu kritiky vzbudilo jednání prezidenta Zemana, který se ne příliš důstojně aktuálně schází s novými kandidáty na ministry.

Liberecká krajská záchranka má akreditaci svědčící o kvalitě služeb

Liberecká krajská záchranka získala osvědčení v oblasti kvality a především bezpečí poskytované zdravotnické i lékařské péče.

Babiš a Fiala chtějí během týdne naočkovat milion lidí posilující dávkou

Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) a designovaný předseda vlády Petr Fiala (ODS) podpořili projekt Naočkujme milion lidí posilující dávkou.

Babiš s Fialou podpořili protiepidemický projekt

Iniciativa Lékaři pomáhají Česku dnes prezentovala projekt Naočkujeme milion lidí posilující dávkou za týden a pomozme našim zdravotníkům.

Jednou z nejčastějších plastických operací v Česku je úprava víček

Trend estetických zákroků je na vzestupu. Za plastické operace Češi ročně utratí okolo dvou miliard korun.

Praktičtí lékaři „jedou na hraně“

Fungují na plné obrátky a začínají se přehřívat. I tak by šlo popsat současný stav v ordinacích praktických lékařů v České republice.

V Česku za pondělí přibylo 17 599 nakažených koronavirem

Epidemie sílí. Laboratoře v Česku za pondělí zveřejnily počty nově nakažených covidem-19, bylo jich 17,5 tisíce lidí.

U vybraných profesí bude povinné očkování, oznámil to ministr Hamáček

Na dnešním jednání Ústředního krizového štábu byl odsouhlasen seznam profesí, u kterých bude povinné očkování.