Zastropování cen energií výrazně pomůže i českému sportu

Publikuje: David Bárta — 25. 10. 2022
Zdroj: Jakub Skyva (tiskový servis) ODS
Úvodní stránka » Politika » Zastropování cen energií výrazně pomůže i českému sportu

Zastropování cen energií výrazně pomůže českému sportu. Strop cen pro sportovní prostředí bude platit nejméně po celý rok 2023.

Úspora se ale projeví už v listopadu, míní ve své dnešní glose poslanec za ODS Karel Haas.

Zastropováním pomůžeme ohroženým sportovním organizacím, krajům nebo obcím a také provozovatelům těchto vysoce energeticky náročných sportovišť, pro které by ceny energií byly likvidační a mohlo by dojít k uzavíraní stadionů, na kterých trénují nejen profesionální sportovci, ale také mládež a sportovní nadšenci. Jsem rád, že se katastrofu vládě podařilo odvrátit, právě zastropování cen energií je klíčové nejen pro záchranu sportovišť, zároveň jde o nutný krok pro udržitelnost sportu v malých i velkých městech,“ uvedl ke krokům vlády poslanec a garant programového týmu ODS pro oblast sportu Karel Haas.

Grafika 1. Zdroj: ODS (tiskový servis)

Grafika 2. Zdroj: ODS (tiskový servis)

Aktuální témata:
Načítám témata...
logo UE

O nás

Internetový on-line magazín UdalostiExtra.cz, je v kostce zaměřen na témata, která vás zajímají. Publikujeme články o zajímavých osobnostech, celebritách, články z kultury, nechybí ani záhady či tajemno nebo zdraví a medicína. Zároveň pravidelně zveřejňujeme články o počasí. Aktuálně připravujeme i další zajímavé rubriky a témata o která rozšíříme do budoucna náš internetový magazín. Magazín UdálostiExtra.cz, je soukromý projekt zcela bez dotací, jakékoliv státní podpory či politické příslušnosti.

Rychlý kontakt: redakce@udalostiextra.cz

Sledujte nás

Vyhledávání